2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Tam hatırlamıyorum ama bebek ameliyathaneden çıktığında kaynanam bebeği getiren kisinin peşinden gitmişti. Eşim de kapıda benim çıkmamı beklemişti.

Kızlar temizlik demişken ankarada güzel temizlik yapan bir şirket falan var mı bildiğiniz?
fbtl canım sende ankaradaydın sanırım yaptırıp memnun kaldığın ya da duyduğun şirket vs var mı?

Amaan ona bakarsan dışardan hiç bir şey yememek lazım o kadar incelersek
Benim kuzenim nerdeyse her gece kokoreç yiyodu çok şükür hiç bir şey olmadı bebişe
Hee hem sigara iç hem bulyondan kork
Diyorum ya ben de ayrı bir alemim
Bulyondan nefret ederim hiç bilmiyordum koyduklarını ya
Simdi artık şu can çekmemi geçirmek için yerim bir kere

Kokoreç demeyeydin iyiydi onda da tuttum kendimi çok severim
Bir de midye üf
Ay ben gidiyorum

Yok ben hazırdan bahsediyorum. Nerden bulalım etli çiğ köfte yapanı.

Amma da güzel olur o
Benim eşimin fabrikadan arkadaşı doğulu efsane yapar. Ama saatlerce yoğurur uğraşır onunla.
Yemesi güzelde yapması çekilecek çile değil valla
Doğurayımda yaptırayım

Benim eşimin fabrikadan arkadaşı doğulu efsane yapar. Ama saatlerce yoğurur uğraşır onunla.
Yemesi güzelde yapması çekilecek çile değil valla
Doğurayımda yaptırayım
Ben normalde çiğ kıyma da yerim tadına bakarım
Bazen fazla bakarım. Hamilelikte bi tek onu yapmdım

....

Sen gerçekten aranıyorsun
Kiz yapmiyom iste bi kadin bakiyorum ama sadece mutfagi yapip da tum gun yevmiyesu veremem obur yerlere de el atacak artik evim buyuk birde 4+1 bakalim anlasabilirsem biriyle anlasamazsam da kalsin dogumdan sonra mevlute kadar yapilir bir sekilde

Kızlar temizlik demişken ankarada güzel temizlik yapan bir şirket falan var mı bildiğiniz?
fbtl canım sende ankaradaydın sanırım yaptırıp memnun kaldığın ya da duyduğun şirket vs var mı?
Şirket olarak anlaşmadim. Zaten benim düzenli gelen biri var bide ayda 1 büyük temizlik için yine düzenli başka biri var ama arkadaşlarımdan referanslı. Ankarada çok giden var ama gönlüne göre bulmak çok zor.

Ay valla bende dikkat ediyordumda kuzenim ne kadar pis şey varsa yemiş o öyle anlatınca bende saldım artık
Hem hamile insanın canını çektiğini yememesi iyi değil derler

Kiz yapmiyom iste bi kadin bakiyorum ama sadece mutfagi yapip da tum gun yevmiyesu veremem obur yerlere de el atacak artik evim buyuk birde 4+1 bakalim anlasabilirsem biriyle anlasamazsam da kalsin dogumdan sonra mevlute kadar yapilir bir sekilde
1 günde hepsi bitmiyor onu da bil senin için önemli yerleri yaptır .gerisi kolay

Canına yazık doguracaksin. yapma bosver. Kv cagirma gereksiz bana sorarsan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…