2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Eski bebek arabamızın bazi kumas kısımlarının rengi güneşten solmuş, çok çirkin duruyor. Acaba kumaş boyasıyla tente kısmını boyasam mı, tutar mı, daha mi çirkin olur?

Eski bebek arabamızın bazi kumas kısımlarının rengi güneşten solmuş, çok çirkin duruyor. Acaba kumaş boyasıyla tente kısmını boyasam mı, tutar mı, daha mi çirkin olur?
Rengi nedir ? Ve aynı renk tutar mı?
Makinede boyayabilirsin.
Ya da kumaş alıp diktirebilirsin.

Arkadaşlar galiba sleepy iyi değilmiş,
Baby turco ya da molfix arasındayım sizce hangisi.. daha başka bi marka varsa önerilere de açığım?? Prima gibi pahalı marka önermeyin ama
Molfix Pure&Soft. Sleepy'nin de 1 numarası iyi, sonra bozuyor. Beden-lastik uyumu yok, lastikler bacakta çok iz yapıyor

Hep burda karpuzu kilo kilo yiyenlerin sucu

baş harfi Surrender
Yok onun günahı yok ben kıştan beri bekliyodum zaten. Beklediğim iki meyveden biriydi karpuz
Sessizce yiyorum ne zamandır geçen hafta yanımda kimse yok diye alamadım pazardan 10 kilo karpuzu nasıl taşıyayım

Bence de..
Faydası çok zararı az kim olursa yanında biri olmalı insanın..

Eşimin tarafının huyunu bildiğim için eşime beni doğuma aldıktan sonra ara kimse sancılıyken toplanmasın demiştim. Akrabaları birbirine yakın ve hemen herkese haber gider..
Kendi ailemi de sancılıyken görmek istemezdim. Annem tansiyon hastası üzülürdü..

Ben doğum yapıp odaya gelene kadar kapıda ve odanın içinde millet birikmişti. Ne muhabbet görsen. Vip oda değil içeride misafir gibi de oturamazlar

En sonunda hemşireler uyardı diğer hastaların yürümesi gerekiyor rahat edemiyorlar biraz boşaltın diye. İllaki söylettirecekler..

Ben normal doğum yaptım ama dikişim vardı. Oturup kalkarken zorlandığım için bebeği bile kucağıma birinin vermesi gerekiyordu.
Sezaryenliyken daha da zordur bence
İlk altını değiştiren ablamdı mesela..

Babalar daha bebeği tutacakken bile geriliyor. Daha bunun gaz çıkarması, üst değiştirmesi falan var

Bu sabah sağlık ocağında kan ve idrar örneği verdim.
Pazartesi kontrol var sonuçlar yetişmeyecek

Sabah 8,30
Akşam 18.00

Yardımcı ıstedım komşumdan. İstediğim şey mutfak ve banyo sadece.

Mutfak anca biter demiş. Mutfak dediğimiz de gereksiz hicbir şey yok ve küçük
Banyo ise minumum düzeyde boş ve sade içi.

Sizce de baya ağır degil mi kadın ? Bana mi öyle geldi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…