2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bizim hoca gece 00.22 de yine ssvd yaptırmış instagramdan paylaşmış. Çokta tık diye hızlıca doğurmuş. Gaza geldim yine doğurma konusunda.
Beni de getir o gaza

Kizlar bu bebek resmen böbreğimin oldugu yerlerde harekt ettiriyor ,belimde bosluk olsa orayada vuracak tövbe vallahi.

Çok fenalar. Artık ne yapacaklarını şaşırdılar içerde. Dün belim koptu. Sonra yandan bu tekme yedim uatune göğüs altı. Diyorum sen kızsın edepli ol top mu oynuyon kordonla ip mi atlıyon

Ama korkutuyo beni ayaklari ordaysa makat gelisimi oldu bu cocuk diyorum baya degisik yerlerde geziuor bu aralar

Vayy be
Aşağı yukarı 9 aydır sizinle burada aralıksız yazışıyoruz . Kimse birbirini tanımıyor
Huyunu suyunu bilmiyor. Ama bir şekilde konuşuyoruz. Cunku aynı yolun yolcuyuz suan .

Boşuna dememişler " damdan düşenin halinden damdan düşen anlar " ulen verdiğim örneğe bak
Belki reelde birbirimizi tanısak arkadaş bile olmayız, anlaşamayız. Birbirimize uymayabiliriz belki de...

Ama burada kimse kimsenin ünvanını
Durumunu
Hatta görüntüsünü bilmeden konuşuyoruz. Yargı sıfır burada ☺

Bazılarınıza ilk başlarda uyuz olmuyor değildim. Ama kimler diye sorsanız suan o kişileri hatırlamam bılr.

Hepinizi seviyorum teletabislerim
Sağlıcakla doğuralım inşallah

İçimden geldi

Doğum başladığı zaman eşin haber vermeyecek mi sanıyorsun?

yoksa vermez mi?
yok haber verir de aramızdaki mesafe yaklaşık 800 km .KV şimdi kızının çocuğuna bakıyor ,kızı da mecburen annesinde kalıyor .bütün eşyalarıyla annesine geldi.tekrar kendi evine gitmesi gerekiyor .kız zaten işte çalışıyor ,bir de otobüsle gelecekler ,otobüs gece oluyor .yani onlar hadi toplanalım gidelim diyene kadar benim kritik zaman geçiyor.
eğer 29 haziranda doğum olursa 1 gün öncden gelecekler ,beni hastaneye götürecekler ,ameliyattan çıktığımda yanımda olacaklar ıyyy

O zaman hiç merak etme
Büyük ihtimalle olmayacaklar.

Ama bebek 40.haftalara kadar durursa
Allah bilir o da şansına artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…