2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
O zaman hiç merak etme
Büyük ihtimalle olmayacaklar. 😁

Ama bebek 40.haftalara kadar durursa
Allah bilir :KK53: o da şansına artık
kızıma enerji yollamam gerekiyor :) pat diye gelmeli .Baba tarafına karşı savunma eğitimi anne karnında başlar

Vayy be
Aşağı yukarı 9 aydır sizinle burada aralıksız yazışıyoruz . Kimse birbirini tanımıyor
Huyunu suyunu bilmiyor. Ama bir şekilde konuşuyoruz. Cunku aynı yolun yolcuyuz suan .

Boşuna dememişler " damdan düşenin halinden damdan düşen anlar " 😂 ulen verdiğim örneğe bak :KK53:
Belki reelde birbirimizi tanısak arkadaş bile olmayız, anlaşamayız. Birbirimize uymayabiliriz belki de...

Ama burada kimse kimsenin ünvanını
Durumunu
Hatta görüntüsünü bilmeden konuşuyoruz. Yargı sıfır burada ☺

Bazılarınıza ilk başlarda uyuz olmuyor değildim. Ama kimler diye sorsanız suan o kişileri hatırlamam bılr.

Hepinizi seviyorum teletabislerim:oops::KK70:
Sağlıcakla doğuralım inşallah :KK200::p

İçimden geldi :KK53:
tam da youtuber ların doğum videosularını izleyip duygulanmışken, bir de senin yazdıkların :KK36:

Dediğin gibi kimse kimseyi tanımıyor ama bu yolculukta herkes birbirinin bi sıkıntısına bi takıntısına bi ihtiyacına kılavuz oldu:KK200:
Sona doğru geldik,Rabbim sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin:anneadayı::anneadayı::anne::anne:

kızıma enerji yollamam gerekiyor :) pat diye gelmeli .Baba tarafına karşı savunma eğitimi anne karnında başlar
Bunu yazdım ama yine yazacağım ilkinde 1 haziran görünüyordu 20 mayısta biletleri vardı cümbür cemaat uçağa 14 mayısta doğurdum pat diye😅 2.cide 18 şubatti bu sefer erkene aldırdı bileti uçağa 6 subat için bir 2 şubat gece yarısı pat diye yine doğurdum :KK53: bunda hedefi 20 hazırana koymuş ama ben gelme dedim bakalım ne yapacak🤣

Eşlerden doğum hediyesi isteyelim.
Bir süre ailelerini bizden uzak tutsunlar😁😁
20 sinde annem gelecek . O evde kalacak
Kayınvalıdem hastanede . 😀bu benim işime gelen bişi yani :KK53:

allahın işidir ki olmayacak bisi oldu
Büyük ananenin dinç kocası öldü. Ananeneye dönüşümlü bakılıyor . Kayınvalıdem artık hic boş degil.

Doğumdan hemen sonra onlar anasının yazlığına gitmek zorundalar :)

Kör istedi bi göz
Allah verdi iki göz 😀

( allahım affet düşüncelerimden dolayı) :KK53:

Bunu yazdım ama yine yazacağım ilkinde 1 haziran görünüyordu 20 mayısta biletleri vardı cümbür cemaat uçağa 14 mayısta doğurdum pat diye😅 2.cide 18 şubatti bu sefer erkene aldırdı bileti uçağa 6 subat için bir 2 şubat gece yarısı pat diye yine doğurdum :KK53: bunda hedefi 20 hazırana koymuş ama ben gelme dedim bakalım ne yapacak🤣
bizimkiler uçakla gelemez çok kişiler ,kendi arabalarıyla bile çok tutar diye otobüsle gelecekler .ilk çıktığını biz bize görelim o bana yeter :)

Eklentiler

• FAC47E28-ECBA-4138-A46C-1C00949826D9.jpeg
    FAC47E28-ECBA-4138-A46C-1C00949826D9.jpeg
    74,9 KB · Görüntüleme: 56
Valla bebek kilo alır tabi ye ic yat. Bize bak cocuk gotur cocuk getir markete git cocuk al yıka odev yaptır ki burası mühim cinnet is coming🤬 ve kapanıs yataga nasıl gittigimi anlamıyorum bile🤣
Yemin ederim aynen. Koluştutmacadan kilo verdim resmen
Kendi yüzüme kocaman nazar boncuğu koyup, çocuğun yüzünü açıkta bırakacağım 😂 nazara inanırım çünkü 🥰😂

Ben kendi yüzüme nazar boncuğu koyup paylasiyorum🤪 diğerlerini de paylaştım bunu da paylaşırım. Ben burada bile paylaşırım ama ifsalanmak istemiyorum 😃
Ama kızlar ben bunu yaparım 🤪 bayıldım fikre, çok evhamlı arkadaşlarım var hamile onlarlada gönderme olur, en son biri yeşillik yemiyodu düşük yaptırıyor diye

bizimkiler uçakla gelemez çok kişiler ,kendi arabalarıyla bile çok tutar diye otobüsle gelecekler .ilk çıktığını biz bize görelim o bana yeter :)
Şimdi şöyle bsıı var
Bebek doğuyor ve görmek hakları evet .
Ama yeni doğum yapmış insanin rahat etmesi için biraz zaman geçmesi gerekiyor aradan . Ben şimdi kendini düşündüm
Kendi ailem bile olsa kalabalık gelindiğinde sınır olurum. Cunku zaten yeni doğurmuşum ve evde tek dolaşan cocuk kendi cocugun olsun isterim. O durumda hicbir çocuğa tahammülüm olmaz .

İşin zor yani

Tabi 6 sene önce ve 4.5 sene önce uçak biletleri 69.90 falandi😅 nasılsa bize aldırıyor koymaz ki onlara😑
yok valla bize aldıramazlar çünkü kredi kartları dolu bizim :) ayrıca baktım 5 bin lira falan tutuyor uçak bileti .bir de aktarmasız günde sadece 1 uçuş var ,diğerleri de aktarmalı 10 saat falan .artık kısmet değilmiş derim .tabi erken doğarsa ...

Şimdi şöyle bsıı var
Ama yeni doğum yapmış insanin rahat etmesi için biraz zaman geçmesi gerekiyor aradan . Ben şimdi kendini düşündüm
Kendi ailem bile olsa kalabalık gelindiğinde sınır olurum. Cunku zaten yeni doğurmuşum ve evde tek dolaşan cocuk kendi cocugun olsun isterim. O durumda hicbir çocuğa tahammülüm olmaz .

İşin zor yani
Görmek hakları kesinlikle. Ama ilk zamanlar bebekle başbasa olmak istiyorum. Ben odadan çıkarmıyorum kendimde çıkamıyorum bu yüzden ve çok bunaltıcı oluyor. Anlayış gerek biraz. Sorsan yardıma geliyor ama sıkılıyor karışıyor kar zarar hesabında başımın çaresine bakmayı tercih ederim. Zaten temizlik yemek halloluyor bende bide, sıkılınca bana sarıyor bebeğe şöyle yap böyle yap karışıyor. Bide lohusa halimle naz çekmek istemiyorum. Bdv gibi oldu😁

yok valla bize aldıramazlar çünkü kredi kartları dolu bizim :) ayrıca baktım 5 bin lira falan tutuyor uçak bileti .bir de aktarmasız günde sadece 1 uçuş var ,diğerleri de aktarmalı 10 saat falan .artık kısmet değilmiş derim .tabi erken doğarsa ...
Benimkiler zaten yardıma geldik havasında. Annem babam asla aldırmaz ama kv asla elini cebine atmaz. Aldığı cicegi 2.dogumda eşim ödemişti.

73 kilo olmuşum.

Yanı tam da doktorların istediği kadar kilo almışım :KK53: :lülülü: 15 kilo
Çok şükür şu aygırına doğru ilerlemeden doğuma az kaldı neysekı
Bende 70 olmuşum 18 kilo aldım diyorum kimse inanmıyor insanı kiloma daha yeni ulaştım ben 🤣
Vayy be
Aşağı yukarı 9 aydır sizinle burada aralıksız yazışıyoruz . Kimse birbirini tanımıyor
Huyunu suyunu bilmiyor. Ama bir şekilde konuşuyoruz. Cunku aynı yolun yolcuyuz suan .

Boşuna dememişler " damdan düşenin halinden damdan düşen anlar " 😂 ulen verdiğim örneğe bak :KK53:
Belki reelde birbirimizi tanısak arkadaş bile olmayız, anlaşamayız. Birbirimize uymayabiliriz belki de...

Ama burada kimse kimsenin ünvanını
Durumunu
Hatta görüntüsünü bilmeden konuşuyoruz. Yargı sıfır burada ☺

Bazılarınıza ilk başlarda uyuz olmuyor değildim. Ama kimler diye sorsanız suan o kişileri hatırlamam bılr.

Hepinizi seviyorum teletabislerim:oops::KK70:
Sağlıcakla doğuralım inşallah :KK200::p

İçimden geldi :KK53:
Akşama sabaha dogurursan şaşırmayacağım bu ne veda konuşması gibi tobeee
Ayy sartlanma diye buna derim masasllah 🙈
Şimdi şöyle bsıı var

İşin zor yani
Ben doğurdum odaya bi geldim odada en az 15 kişi hepsini kovaladım ay o neydi be bakalim bunda neler olacak

X