2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Yaa çok geçmiş olsun canım inşallah bı sıkıntı olmaz dua et bol bol içini rahat tutmaya çalış

Ah canım kıyamam içim cız etti. İyi olacaksın inşallah bebişin güçlüdür emin ol

Ben beko kullanıyorum memnunum..
Oğlum 7 aylıkken almıştım. İyiki almışım..

Hastanede olanlara acil sifa diliyorum umarim risklu donem gecip evlerinize donersiniz kizlar ben yarin sabah dr a gidiyorum kalp atisi icin daha once sadece kese gormustum. Bu gun biraz lekelenme yasadim. Moralim bozuk kotu tecrubemden dolayi. Umarim korktugum seyi duymam dr dan bana da dua edin. Bugun bulasik makinem bozuldu hep ayakta kaldim. Servis geldi gitti temizlik vs hemen patlak verdi. Modum dusuk. Herkesi opuyorum.

Canım çok geçmiş olsun. Nazardır bol bol oku.
Felak nas ayetel kürsü oku avucuna üfle ve yukarıdan aşağıya vucuduna sür. Sonra bir fatiha 3 İhlas oku ve nazar niyetine tut.
Bebekten sonra düşmen normal değil

Ay inanmıyorum yaaaaa çok üzüldüm şu aksilige bak Allah dan kafanı vurmadin buna da şükür

Kızlar iyi akşamlar. Bir şey soracağım tecrübelilere. Pazartesi günü kalp atışı duymaya gideceğiz kısmetse. Normalde özelde bir doktora gideceğim ama evime biraz uzak. eğer bu muayenede sadece kalp atışı dinleyip başka test falan yapılmayacaksa evime yakın devlet hastanesine gitmeyi düşünüyorum. Sizin nasıl oldu? Kalp atışı dinlendiği gün başka testler yapıldı mı?

İnşallah

İdrarınızı alırlar ,Kanınızı alırlar vajinanıza bakarlar bir sorun olup olmadığına muayene ederler.kalp atımı ve ölçümler yaparlar.Devlet hastanesinde bide cihazları eskimi yenimi oda çok önemli .

İnşallah mutlu dönersin hastaneden .3 ay dinlenmek lazım yormayınız kendinizi.moralinizi yüksek tutun bebeğiniz için .

İlkinde bunun başına gelmesi seni hep tedirgin eder.Eğer kısmeti varsa Rabbim korur .Benimde ilk çocuğumun kalbi durmuştu sonra kızım oldu.İnşallah sizde kucağınıza alırsınız ve kötü herseyi unutursunuz

Canımm cok geçmiş olsunn umarım kötü bişey olmaz kızların da dediği gibi bol bol dinlen dua et bizde senin için bütün hastanede olan arkadaslar için ederizz dikkat et kendine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…