2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Canım seninde doğumun benimle aynı. Sen kalp atışını daha dinlemedin değil mi.

Canım seninde doğumun benimle aynı. Sen kalp atışını daha dinlemedin değil mi.
Yok canım ben daha doktora gitmedim. Doktorla konuştum sadece. Bir kanaman, ağrın vs yoksa şu an gelmene gerek yok dedi. 2 Aralık’ta gideceğim. Sanırım ancak keseyi ve bebeği görebilirim. Kalp atışı için biraz daha beklememiz lazım.

Ozellikle kıyafetlerdeki tiftik ve evde kurttugum için asırı toz olmasndan dolayı istiyorum ve 2 bebisli eve sart oldu artk kurutma makinası
Canım ben Arçelik kullanıyorum çok memnunum, kesinlikle şart oldu artık. Ben hayatı kolaylıştıran ne varsa aldım 2. Çocukta robot süpürge falan da almıştım

Kafam karıştı 30 Eylül regl başlangıcı. Doktor ondan itibaren sayıyor. Ben 5. Haftada kanama ile acilde kese göründü. Daha sonra da 5+3 ye doktor vajinal ultrason ile kalp atışını duyduk minik minik

Masallah Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin

Valla bende arceligin kurutma makinasi var ben çok memnunum bizim evde hep camasir işi problem olurdu kurumazdi falan simdi ne tüy toz derdi ne kurudu kurumadi derdi var kupkuru alıyorum sicakligi geçince direk katlayıp yerlestiriyorum

Kedi miii iki miiii isimleri ne renkleri ne cinsiyetleri ne... diye uzar gider bu

Normalde randevum ayın 6 sinda ama arada kaçamak yapıp bi devlet hastanesine atın 1 ine randevu aldım kizlar o zaman tam 7+0 oluyorum inşallah ben de bebeği görür kalp atışını duyarım rabbim buraya müjde vermeyi nasip etsin .. iki sene önce dahil olduğum gruptan sessizce çıkmıştım dilerim Allah dan bende dahil buradaki herkes bebeğini kucağına alir da bir bir doğurdum yazarız

7+0 da büyük ihtimalle duyarsın canım, hadi güzel haberlerini bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…