2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar iyi akşamlar. Bir şey soracağım tecrübelilere. Pazartesi günü kalp atışı duymaya gideceğiz kısmetse. Normalde özelde bir doktora gideceğim ama evime biraz uzak. eğer bu muayenede sadece kalp atışı dinleyip başka test falan yapılmayacaksa evime yakın devlet hastanesine gitmeyi düşünüyorum. Sizin nasıl oldu? Kalp atışı dinlendiği gün başka testler yapıldı mı?
Sadece kalp atışını gördü canım kaç mm onu söyledi, başka birşeye bakmadı, sonrada liste verdi kan tahlilleri için zaten onlarıda başka devllette yaptırıcam. Sende istersen devletten eandevu al git bak oda büyük ihtimalle kan tahlili ister, sabah erken saate alırsan 11den önce, kan tahlillerinide verir çıkarsın hastaneden👍🏻

Kafam karıştı 😂 30 Eylül regl başlangıcı. Doktor ondan itibaren sayıyor. Ben 5. Haftada kanama ile acilde kese göründü. Daha sonra da 5+3 ye doktor vajinal ultrason ile kalp atışını duyduk minik minik 🥰
Neyse ya önemlş olan o minnos kalbi duymak duymuşsun ya çok sukur ha 5 ha 6 hafta ne fark eder dimi 🤗🥰😬

Kızlar iyi akşamlar. Bir şey soracağım tecrübelilere. Pazartesi günü kalp atışı duymaya gideceğiz kısmetse. Normalde özelde bir doktora gideceğim ama evime biraz uzak. eğer bu muayenede sadece kalp atışı dinleyip başka test falan yapılmayacaksa evime yakın devlet hastanesine gitmeyi düşünüyorum. Sizin nasıl oldu? Kalp atışı dinlendiği gün başka testler yapıldı mı?
Daha önce tahlilleri yapıldıysa sadece kalp atışı dinlenir

Ben beko kullanıyorum memnunum..
Oğlum 7 aylıkken almıştım. İyiki almışım..
Beko hangi model cnm ekran goruntusu alıp arastırıcam ona gore alıcam malum fiyatlar cokta uygun degil aldıgıma pisman olmak istemiyorum en kotu ihtimalle 5-10 sene memnun kalarak kullanmak istiyorum

1bal1kaymakannesi 1bal1kaymakannesi canım sen biliyorsunudur devlette gidip kan vericem de kaç güne çıkıyo sonuçlar
Ben son gittiğimde verdim 1 saate e nabıza yansıdı. Ama tabi devlette doktora göstereceksen tekrar randevu alman gerek canım özelde göstereceksen doktora e nabizdan bakar o zaten.

Acilde de versen poliklniktede versen 2 saate cıkıyor canım ama barkodunu almayı unutma onunla gittigin hstanenin labv sisteminden bakıyorsun enbıza gec dusuyor
Ben son gittiğimde verdim 1 saate e nabıza yansıdı. Ama tabi devlette doktora göstereceksen tekrar randevu alman gerek canım özelde göstereceksen doktora e nabizdan bakar o zaten.
Çoğunu sağlık ocağı yapıyo ama
Vitamin b12

Toxoplazma lg M

Toxoplazma lg G

Rubella lg M

Rubella lg G

Vitamin D
Bunları Haftaya salı kadın doğuma yine randevu aldım kan vermek için , 1güne çıkar ozman dimi sonra özel doktoruma göndericem fotoğrafını .. gitmicem yanına. Öyle yapıcakmış. İster gel istersen foto at dedi

Çoğunu sağlık ocağı yapıyo ama
Vitamin b12

Toxoplazma lg M

Toxoplazma lg G

Rubella lg M

Rubella lg G

Vitamin D
Bunları Haftaya salı kadın doğuma yine randevu aldım kan vermek için , 1güne çıkar ozman dimi sonra özel doktoruma göndericem fotoğrafını .. gitmicem yanına. Öyle yapıcakmış. İster gel istersen foto at dedi
Tabi cnm 1 günü bulmaz bile

Kizlar iyi geceler herkese hastanede yatanlara rahatsizlananlara büyük geçmiş olsun 🙏
Kalp atisi duyanlar olmus gözünüz aydin kizlar maşallah diyorum 😊
Bende yarin gidecegim kap atisi icin bakalim karından duyacakmiyiz insallah alttan bakalim demez o an geriliyorumda baya 😑🤷‍♀️
Alttan bakıyorlar burda. Galiba alttan bakarlar canım yaa

Amin amin inşaallah. Seninki yakınmış canım. Yok canım benim ıkinci bebeğim olacak.
İlk bebeğim kız. Senin ilk mi.
İlk bebeğimin kalbi durmuştu.
Sonra kızım oldu 4 yaşında elini öpsün
Kızıma kardeş gelicek şimdi bakalım en çok kızım için istiyorum bir kardeşi olsun yanlız olmuyor .

X