2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar bizim toplanan sayfaları okuyacağım diye Haziran annelerine hiç bakmadım 😁 Bir aydınlatın bakalım, şöyle güzel pozitif doğum hikayeleri var mı 🤭 Varsa bakayım.
Zira göbeğe bastırma muhabbetlerinden sonra baygın baygın yatıyorum 😅 Hala etkisinden çıkamadım 😅
Valla dünden beri burası okadar aktifki bende bakamadım😃😃😃😃

Yürüyüşe çıktım ama bilin bakalım kimin tuvaleti geldi 🫠

6F2FC8E4-7C74-4ABB-92E2-BFEB381D88DC.jpeg

Valla bebek kilo alır tabi ye ic yat. Bize bak cocuk gotur cocuk getir markete git cocuk al yıka odev yaptır ki burası mühim cinnet is coming🤬 ve kapanıs yataga nasıl gittigimi anlamıyorum bile🤣
O konuda doğru vallaaaaaaa allh kolaylık versin sizeeeeee ben düşünüyorum şuan bu halde çocğum olsa onunla ilgilenmiş olsam biterdimm🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Hemen tartılmaya gidiyorum
Bakalım bana da uğramış mı😂
Uğramış mı?
Bende şaşırdım peki yemen vs nasıldı canım az mı yedin çok mu dikkat ettin
İnanır mısın hiç bir şey yapmadım. Ne yapıyorsam aynısını yapmaya devam ettim hatta meyve x3 olabilir çünkü sevdiğim meyveler yeni çıkıyor. Gece acıkmalar kalkıp yemekler falan devam 🤭

Ben doğurmak istiyorum iznin olursa 😂😂
Hem artık belim kopuyo; gerçi 8 ay iyiydim de bu hafta başladı bende herşey.
Hem de hastane bu ay zam yapacakmış zam yapmadan doğurayım diyorum 😂😂
Evrene gönderme mesajı sonra pişman olursun:)
Gelişimleri icin içerde durmaları lazım. Kilo degil organ gelişimi cok önemli canim

Merhaba kızlar. 35.haftam bitti bebeğim 2200 kg. Doktor gelişiminin geride olduğunu söyledi. Her an doğuma hazırlıklı olmamızı söyledi. Çok moralim bozuldu. Benimle aynı durumları yaşayan var mı
İnşallah 1-2 hafta daha dayanır🙏🏻🙏🏻 Zor zamanları atlattık çok şükür

X