2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
İsmimin anlami ne 🤔🤔 ilk defa duyuyorum değişik ☺️ saglicakla giysin
Robin gün getiren, güneşi gören demek. Ardıç kuşu anlamına da geliyor. Dara hükümdar, özgürlüğüne düşkün anlamlarına geliyor.

Ya makat geliş olması ya da kilosunu çok dert etmedim açıkçası sağlıklı olsun da döner ya da en kötü sezeryan olurum ama hep Kol bacak baş göbek bir iki hafta geride , önde olmasını geçtim haftasi ile bile uyumlu değil acaba evladımı iyi besleyemiyor muyum diye üzülüyorum burada herkesin bebeği önde ya da haftası ile uyumlu 🥺
Bu konuda seni anlıyorum aynı şeyi ben dee düşünüyorum çünkü 2 aydır hep geride benim bebişim de. Ama yiyoruz, içiyoruz, dikkat ediyoruz. Dikkat etmeyenler ya da iyi beslenmeyenler iri, kocaman bebekler doğurabiliyor biraz yapı meselesi de gibi

Baya almış ama . Nornalde haftalık en fazla 200 gr alınırmıs. 150 -200 arası işte.

Sağlıcakla gelsin. Amann neyi düşünüyorsun sanki nornal mi yapacaksın 😂
Yaaaa 1 ay var daha taşımak etmek sıkıntı ne biliyim banada yazık😂yürüyemiyom artık😂 eğer ölçüm doğruysa keşke böyle kalsa süper olur😃
Kadının zaten öne çekiceğide yok,
Hem böyle giderse sancın gelin suyun gelebilir seni rahatsız edebilir diyo hemde 4 gün önceye almıyo😃😃😃🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Yaaaa 1 ay var daha taşımak etmek sıkıntı ne biliyim banada yazık😂yürüyemiyom artık😂 eğer ölçüm doğruysa keşke böyle kalsa süper olur😃
Kadının zaten öne çekiceğide yok,
Hem böyle giderse sancın gelin suyun gelebilir seni rahatsız edebilir diyo hemde 4 gün önceye almıyo😃😃😃🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Sancı ile gidilsin istiyor işte 😀 sancıdan o kafar korkma
Fecı bisi degil baslangıcı.

Ani olması kötü sadece 😀

Yok önde olması kilolu olması bişi değiştirmez dedi biz gelişimine bakıyoruz dedi ama işte bebek kilo alıyo ben veriyorum bele ağrı oluyo daha çok zorlanıyorum😂😂😂😍😍😍 ahh hepşmiz sağlıklı alalım kucğaımıza😍😍🍀

Ben dedim senin dediğini bazıları tutmuyomuş fln dedim zayıf çıkabilşyomuş dedim, yok en fazla 100-200 çıkar genelde ben net sayıyı veriyorum dedi o doğuyo dedi😃😃😃

Ama dediğin gibi 4000 çok korkutuyo 3200-3500 olsa idealdı, artık bakalım nasıl olcak bebişler😍😍😍🍀
1ay sonra ayaklar eller paylaşırız ponçiklern😍🧿🧿
Kız zaten sezeryan olacan niye korkuyorsun. Normal doğumda kilo zor da. Bir şey olmaz. Muhtemelen boyu uzun olacak. Benim kuzenim 6 kilo doğmuştu. Boyu 190 civarı yalan olmasın.

Okuya okuya geldim 🥰 bu süreyi çocukların yazılı kağıtlarını okumaya ayirsaydim hepsi bitmişti😁
Gelelim konuya. Dr dan geldim 2138 gram ve boy da 46 cm🧡
Aynı durumdayiz ben de bu kadar sayfayı okuycagima çocukların ödevlerini okusaydim 🙈ne zaman okunacak o ödevler.

Kız zaten sezeryan olacan niye korkuyorsun. Normal doğumda kilo zor da. Bir şey olmaz. Muhtemelen boyu uzun olacak. Benim kuzenim 6 kilo doğmuştu. Boyu 190 civarı yalan olmasın.
Yok yaaa ben taşımak etmekden korkuyorum karmıma belime zorluyo şuannn yoksa tombiş doğsun sıkıntı değilde, şuan baya zorlanıyorum🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Herkese söylüyodum abarttığımı düşünüyolardı 🙄
6 kilomu maşallah 3 aylık bebek gibi doğmuş beeee😂😂😂 yok çok o yaaaa😃😃😃

X