2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Evrene gönderme mesajı sonra pişman olursun:)
Gelişimleri icin içerde durmaları lazım. Kilo degil organ gelişimi cok önemli canim
Belim kopuyoo yok böyle birşey ya.
Yürüdüm uzandım geçmedi 😔
Sadece evi topladım ve süpürdüm.
Tamam tamam dursun bari 😔
Kilo aldırıyo bebeğe😃😃😃😂😂😂
He yok kilo fazla almasın belim kopuyo 😂😂
Yani yumuşacık ben çok beğendim 😊
Bende reflü yatağı var diye almadım. Bı de sonra nereye koyxam ya 🙈🙈🙈

Benim de fotoğraf çekerim diye yaptırdığım tulum geldi 🤩 isim önerisi için Tatlibiber Tatlibiber e teşekkürlerimi sunuyorum 😇

Eklentiler

• Screenshot_20220602-212315_Instagram.jpg
    Screenshot_20220602-212315_Instagram.jpg
    79,9 KB · Görüntüleme: 60
Sizin bebeğiniz kaç kilo kaçıncı haftadasınız? inşallah 🙏 Doktor her an alabiliriz dedi
Valla beni baz almayın isterseniz benim bebek iri çıkıyo şuan 34+2m bebek 3200 kilo 51 cm şuan

Ama seninn haftan iyi bebek bi kaç güne biraz daha kilo alırsa zor zamanları geçirirsiniz
Tanıdığım 36 haftalıkken 2kilo doğurdu bebeğini kuvezsiz sağlıklı doğdu bebek😍🙏🏻

Ben doğurmak istiyorum iznin olursa 😂😂
Hem artık belim kopuyo; gerçi 8 ay iyiydim de bu hafta başladı bende herşey.
Hem de hastane bu ay zam yapacakmış zam yapmadan doğurayım diyorum 😂😂
Amannn😂😂 sana 10 gün olsun madem 😅
Valla son 1 haftadır o kadar sıkıldım ki ben de🤐 sıcak, çalışmak, sıcak, ev işi, sicak, her şey gozume gözüme batıyor 😂

Valla beni baz almayın isterseniz benim bebek iri çıkıyo şuan 34+2m bebek 3200 kilo 51 cm şuan

Ama seninn haftan iyi bebek bi kaç güne biraz daha kilo alırsa zor zamanları geçirirsiniz
Tanıdığım 36 haftalıkken 2kilo doğurdu bebeğini kuvezsiz sağlıklı doğdu bebek😍🙏🏻
Ay maşallah 🧿 valla sağlıklı olsun tek istediğim o açıkçası. Ama haftasına göre düşük olunca da insan çok tedirgin oluyor

X