2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
yildizsavascisi yildizsavascisi ve helenxy helenxy takmayın kafaya yahu. Ben 2800 doğmuşum. Şimdi kiloma bak 🙈😀 hem daha var. Bakarsınız son aanda kilo alırlar. Ayrıca kilolu olunca taşıması da zor. Çocuklar sağlıklı olsun yeter kilo demek sağlık demek değil. Benim doktor öyle diyordu hep. Eskiler zannediyor ki kilolu olunca sağlıklı öyle değil diyordu.

Tamam ben ödev okumaya gidiyorum.
Diğer arkadaşlara da örnek olayım bari.
IMG_20220602_193311.jpg

Ya makat geliş olması ya da kilosunu çok dert etmedim açıkçası sağlıklı olsun da döner ya da en kötü sezeryan olurum ama hep Kol bacak baş göbek bir iki hafta geride , önde olmasını geçtim haftasi ile bile uyumlu değil acaba evladımı iyi besleyemiyor muyum diye üzülüyorum burada herkesin bebeği önde ya da haftası ile uyumlu 🥺
Benimkinin de Kilosu biraz az, baş on gün geride, makat geliş ve çok kıpır kıpır değil. Ama doktor hiçbir şey demiyor. Önemli olan her şeyin yolunda gitmesi.

Kızlar selam bi iki haftadır kıyafet yerleşme annemlere ev bulma vs uğraşıyorduk çoğu sayfayı okuyamadım inşallah herkes iyidir 💐
Ne güzel herkes kontrollere gitmiş ben de cumartesi gideceğim bakalım ne kadar oldu bizim tombik
Sezeryan tarihine bi önceki gidişte 27haziran gibi demişti 39+0 oluyorum gebeliğim zor geçiyor ağrılarım vs çok ama kalabildiği kadar içerde kalsın gelişsin istiyorum bebiş hatta bana kalsa doğum kendi başlasın öyle sezeryan olayım sütüm gelmeyecek diye korkuyorum baya

Bel agrimdan ve arada olan regl ağrısının benzerinden bahsettim normal dedi 💙 nst ye de 35. Hafta sonrası duruma göre bakacakmis😅 demek ki arada ağrı olması normal 🥰 durmak yok, çalışmaya devam 😂

Kızlar selam bi iki haftadır kıyafet yerleşme annemlere ev bulma vs uğraşıyorduk çoğu sayfayı okuyamadım inşallah herkes iyidir 💐
Ne güzel herkes kontrollere gitmiş ben de cumartesi gideceğim bakalım ne kadar oldu bizim tombik
Sezeryan tarihine bi önceki gidişte 27haziran gibi demişti 39+0 oluyorum gebeliğim zor geçiyor ağrılarım vs çok ama kalabildiği kadar içerde kalsın gelişsin istiyorum bebiş hatta bana kalsa doğum kendi başlasın öyle sezeryan olayım sütüm gelmeyecek diye korkuyorum baya
Canım zaten doktorun verdiği tarihe gore
Doğum başladığı zaman gıtmıs olacaksın :)

Zaten 2 seçenek var . Ya 40.haftaya kadar duracak
Ya da Öncesinde gelecek. 😀

Süt icin olumsuz düşünme

X