2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Hastaneden çıktım bebeğim 2 haftada 700 gram alarak show yapmış
3200 grm kilo
51 cm boy
Gövdesi herşeyi 36 hftalık
Kafa 39 haftalık 😂😂😂 koca kafalı olucak kesin
Herşeyi güzel dedi doğum tarihini daha sonra konuşucaz şimdilik hala 1 temmuz
17 hazirana randevu oluşturdu ozman nts alıcakmış beni 😃😃
Bu arada bende 2 kilo vermişim😃😃
Kizzz ne ettin öyle maşallah doğuma hazir gercekden artık🧿🥰😅 ana senle aramızda 1 gün var bende yarın gtcem bakalım bizimki ne etmiş iyimi hosmu keyfi yerindemi🙈
Ya benim demir çok düşük yazmıştım yükselmezse damardan takcam demişti ben onun fiyatını öğrendim aşağı yukarı 1000 TL şok oldım ya taktırmayacağım valla yükselmesiyle de doğuma kadar hem ilaca hem üzüm pekmez vs devam ederim
Hayy maşallah 1000 TL de iyimis 🤭 kaç cikdi acaba demirin. Ferritin değerini mi takip ediyorsunuz.

Oyyy yoruldum yetiscem diye ne çok konusmussunuz yav alt tarafı kargoya hastaneye uğradım geldim abovvv😅 1bal1kaymakannesi 1bal1kaymakannesi hastane gittiğim kargonun yanındaydı kargoda isim olunca gttim doktorun asistaniyla yüzyüze konusdum telefondaki çağrı merkezi çünkü randevu veren doğru düzgün biseyden haberleri yok 6 kere aradım bana saçma sapan bilgi verdiler randevumu iptal ettim onlara sinir olup meğer doktorda renkli ultrason varmış 🤦dünyadan haberleri yok birde yanlış yönlendiriyorlar insanı yok radyoloji yok istek olcak bilmem ne kız diyor yok öyle bişey onlar detaylı ultrason falan sanmislardir belki diyor.yarin gtcem inşallah yani olan randevuma oldu sabah 8 de gidip sıraya grcem randevum olmadığı için şimdi 🤭

3200 grm kilo
51 cm boy
MaşAllah maşAllah böyle giderse 4 kilo olut tosbik 1 temmuza ☺️😂

Oyyy yoruldum yetiscem diye ne çok konusmussunuz yav alt tarafı kargoya hastaneye uğradım geldim abovvv😅 1bal1kaymakannesi 1bal1kaymakannesi hastane gittiğim kargonun yanındaydı kargoda isim olunca gttim doktorun asistaniyla yüzyüze konusdum telefondaki çağrı merkezi çünkü randevu veren doğru düzgün biseyden haberleri yok 6 kere aradım bana saçma sapan bilgi verdiler randevumu iptal ettim onlara sinir olup meğer doktorda renkli ultrason varmış 🤦dünyadan haberleri yok birde yanlış yönlendiriyorlar insanı yok radyoloji yok istek olcak bilmem ne kız diyor yok öyle bişey onlar detaylı ultrason falan sanmislardir belki diyor.yarin gtcem inşallah yani olan randevuma oldu sabah 8 de gidip sıraya grcem randevum olmadığı için şimdi 🤭
Sen renkli usg niye istiyorsun hatıra kalsın diyemi onu anlamadm inan siyah beyaz bile burnunun ucunu gormedim hala 😂 asla gostermiyor eger hatira olsun diye istiyorsan renkli inşAllah bebisin güzel bi poz verir sana ☺️🙏🏻

Sen renkli usg niye istiyorsun hatıra kalsın diyemi onu anlamadm inan siyah beyaz bile burnunun ucunu gormedim hala 😂 asla gostermiyor eger hatira olsun diye istiyorsan renkli inşAllah bebisin güzel bi poz verir sana ☺️🙏🏻
Aynen yaa bir tanecik hatıra kalsın istiyorum devletten aldimlarimda var ama onlar hep siyah beyaz klasik yani.agzini yüzünü parmaklarını bir göreyim duzgunce inşallah 🥰🤲 16.haftada gormusdum ama küçükdü o zaman bişey anlayamadım tam.insallah gosterir pozisyonu falan uygundur hayırlısı bakalım 🤭

Tabi canım tontik bebis cok severim ben şahsen öpünce şaaap diye agzimi doldurmali yanaklari 😂😂
Vallaaaa bakalım tospik olucak gibide anasınıda bellemesin 😃😃😃😃 korkutuyo biraz kilolu olması😃😃😃😃
Kizzz ne ettin öyle maşallah doğuma hazir gercekden artık🧿🥰😅 ana senle aramızda 1 gün var bende yarın gtcem bakalım bizimki ne etmiş iyimi hosmu keyfi yerindemi🙈
Seninde tospikdi bakalım nasıl şimdiii😍😍 merak ediyorum herkesin bebişini, fazkasıda zarar aslındada bakalım nasıl olucak😃😃
MaşAllah maşAllah böyle giderse 4 kilo olut tosbik 1 temmuza ☺️😂
Düşünemiyorummmm vallaaaaa😃😃😃😃

3200 grm kilo
51 cm boy
Ohhh maaşallahh kuzuya cok iyi kilo almş 😍😍sende negüzel vermişsin kızzz 😂 seninkide önde ama çekmiyo demekki tarihii gerçi belli değil demşte hadi bakalım hayırlısı 🥰🥰

Vallaaaa bakalım tospik olucak gibide anasınıda bellemesin 😃😃😃😃 korkutuyo biraz kilolu olması😃😃😃😃

Seninde tospikdi bakalım nasıl şimdiii😍😍 merak ediyorum herkesin bebişini, fazkasıda zarar aslındada bakalım nasıl olucak😃😃

Düşünemiyorummmm vallaaaaa😃😃😃😃
Öyleydi bakalım yarın belki olcak ne olduğu 🙈aynen insan da korkmuyor desem yalan olur 4 u gecmeseler yine iyi 3500 üstü olabilirler ama böyle giderse bizimkiler 🌺 ama ultrasonda yaniltiyodur ya bana öyle geliyor Haziran'da da gördüm iri bebek dedikleri bebeğim falan diye yazmisdi biri, öyle dedikleri gibi doğmamış.dogunca anlayacağız gercegi 🥰

Hayy maşallah 1000 TL de iyimis 🤭 kaç cikdi acaba demirin. Ferritin değerini mi takip ediyorsunuz.
8 e düşmüş 11 olmazsa damardan takcam demişti ama bu fiyatı veremem ilaçla ve doğal yoldan yükseltmeye çalışcam

X