2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ev süpür sil yaptım. Az dinlenip markete gittim ama ağır oldu poşetler.

Dönüşte kuyruk sokumu ağrısı oldu hafif ve gelirken de altta ağrı. Hala geçmedi, oturmuştum arada ayaktaydım. Şimdi uzandım komple. Vajinada ağrı yapması normal mi? Korktum bir an.

İlişki gün aşırı, duşta göğüs uyarmak, hurma, merdiven çıkmak, squat, yürüyüş, ahududu çayı bildiklerim. Ama diğerlerinde ne kadar dursa iyi dedim erkenden geldiler bunda da gelsin diyorum gelmez

Kanki iliskiyi simdide hergun yapıyoz bence onla alakalı degil İliskiyi ele kafandan

Spatzi nin yurt disinda oldugu icin elle kontrol etmelerini anladimda
fbtl Senin doktor niye artik elle bakacak onu anlamdim kiz
Benim doktor yurtdısi kafası ondan mesela kordon var boynunda bak görüyormusun ama gayet uzun hiç sorun olmaz merak etme diyor. İlkini de çift kordonla boynunda normal doğurudm

Uff bunların çoğu zaten gündelik hayatta yaptığımız şeyler ya bu kadar konuşuyoruz ya senle ben 40 a kalırız günümüzde yakın. Dur az topta zıplayayım. Ebe öyle dedi bol bol topta otur artık 36 dan sonra daha sık olsun. Bir de ödev vericekmiş buraya da yazarım. He bir de dört ayak üzerinde dur kalçanı salla dedi ara ara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…