2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Zeytinburnu avrasya hastanesi sezeryan 7bin canım ben beğeniyorum valla çok iyi hastane gelll burda birlikte doğurak

Yaaaa şimdiden 8 sayfa var önümde okumam gereken
Cok isterdim ama 7 bini görünce ben yari fiyatina dogurup avrupaya oyle gelim iysimi dedim guya sezryan burda dogurup oraya sezeryanli hoplaya ziplaya gelmiyim canim acimasin ama yok okdr apra verirsem canim daha cok acir kiz ben niye boyleyim oğlak burcu ozelligimi bu yoksa burclrdan pek anlamiyorum ama imkanin olsada hep bi pintilik damarim tutuyor sanki

Benim doktor yurtdısi kafası ondan mesela kordon var boynunda bak görüyormusun ama gayet uzun hiç sorun olmaz merak etme diyor. İlkini de çift kordonla boynunda normal doğurudm
Tamam ama ultrasonla niye bakmiyor artik bi sebebimi var diyom ,kordon dolandignida el yordamiylami soyledi yani

Dur evde yaparım bunu ben

Valla indirm talep edicem yapabiliyomuşum galiba öğrnedimdeeee inşallah olurrrr tabiiii denciem şansımı Daha demin doktprun sezeryana gitti acil bekliyorum 20 dk sürmedi bunun için 7 bin veriyoz

Yok bu hafta baktı da artık gerek yok diyor zaten görünmez diye. Zaten sık ultrasonada karşı o yüzden normal geliyor bana diğerlerinde de böyleydi.
Aynen burasıda oyle. Alttan acıklık ve rahim boyu uzunluguna gore anlıyor ne kadar zaman var vs vs.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…