2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bu sefer heveslenme 37 diye dedi bana. Bu bebek tam zamanında gidiyor bide. Valla squat hurma merdiven 36 dolsun bildiğim ne varsa yapacağım doğsun diye Bu sıcakta çok zor geliyor

bence de doğur öyle gel
valla iyiymiş sizin fiyatlar

Yoncaaa sen hangi hastanede dogum yapacaksin ve ucreti nekdr canim sakncasi yoksa bilgi verirmisin benim annem karsida ve beni dogumda o bakmaya gelecekti ee diyorumki orda bir hastane bulayim orda dogurayim ben anneme gideyim daha mantikli
Zeytinburnu avrasya hastanesi sezeryan 7bin canım ben beğeniyorum valla çok iyi hastane gelll burda birlikte doğurak
Benim isim bitti valla konusmaya geldim
Yaaaa şimdiden 8 sayfa var önümde okumam gereken

Bende yok dediklerin.
Ama ben de karın tutulması yaşıyorum

Ne güzel tarif ettım

3. Hic cekilmiyor net
Onu hiç düşünmedim bile ikiyle adaya veda ediyoruz
Bu sefer heveslenme 37 diye dedi bana. Bu bebek tam zamanında gidiyor bide. Valla squat hurma merdiven 36 dolsun bildiğim ne varsa yapacağım doğsun diye Bu sıcakta çok zor geliyor
Yaa neden öyle dedi ki acaba? Bildiğin şeyleri yapmaya başlayınca bana da söyle ben ananas fln yemeye başladım da hurma şekerden yiyemiyorum çok ya. Squat zaten günlük yapıyorum. Bir de ahududu yaprağı çayı varmış

Ananasa abanıcam bende 37 bittigi gun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…