2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Sabır çeke çeke sanır taşı oldum 🤣 ilkinden sonra hamileliklerde hemen bitsin isteniyomuş 😂

Sen yine 37 lerde bu işi halledersin😒 ben de batmalardan yürüyemiyorum işte

Sürekli değil tabi ama her gün mutlaka böyle zamanlar oluyor 🤦🏼‍♀️ Dinlenemiyorum da kızımdan sebep
Bu sefer heveslenme 37 diye dedi bana. Bu bebek tam zamanında gidiyor bide. Valla squat hurma merdiven 36 dolsun bildiğim ne varsa yapacağım doğsun diye Bu sıcakta çok zor geliyor😅

Ayy avrupa anadoludan daha pahaliymis ya burda dogurur oraya gelirim ozmn anama 😂😂 benim gittigim yerde zorunlu sezeryan 3200 istege bagli 4 bin ve her konuda cok memnun kaldm ben ilk dogumda hijyen hizmet bebek hemsireleri. Doktor bir tane memnun kalmadgm birsey olmadi
bence de doğur öyle gel :halay: :halay:
valla iyiymiş sizin fiyatlar:KK39:

Yoncaaa sen hangi hastanede dogum yapacaksin ve ucreti nekdr canim sakncasi yoksa bilgi verirmisin benim annem karsida ve beni dogumda o bakmaya gelecekti ee diyorumki orda bir hastane bulayim orda dogurayim ben anneme gideyim daha mantikli :KK70:
Zeytinburnu avrasya hastanesi sezeryan 7bin canım ben beğeniyorum valla çok iyi hastane gelll burda birlikte doğurak😂
Benim isim bitti valla konusmaya geldim 😂😂
Yaaaa şimdiden 8 sayfa var önümde 😂😂 okumam gereken😂

Kızlar şimdi size bir soru; benim bazı günler artık baya ağrılı geçiyor. Yani belden regl ağrısı gibi yaşıyorum sizde de öyle mi? Kasılmam fln yok ama bence. Bir de vajinada iğne batmaları yaşıyorum. Böyle bildiğiniz yürüdükçe batıyor birşeyler. Acı şeklinde
Bende yok dediklerin.
Ama ben de karın tutulması yaşıyorum :KK8:

Ne güzel tarif ettım :KK53:

3. Hic cekilmiyor net🔫🔫😩😬
Onu hiç düşünmedim bile 🤭😂 ikiyle adaya veda ediyoruz😂
Bu sefer heveslenme 37 diye dedi bana. Bu bebek tam zamanında gidiyor bide. Valla squat hurma merdiven 36 dolsun bildiğim ne varsa yapacağım doğsun diye Bu sıcakta çok zor geliyor😅
Yaa neden öyle dedi ki acaba? Bildiğin şeyleri yapmaya başlayınca bana da söyle 😂 ben ananas fln yemeye başladım da hurma şekerden yiyemiyorum çok ya. Squat zaten günlük yapıyorum. Bir de ahududu yaprağı çayı varmış

Onu hiç düşünmedim bile 🤭😂 ikiyle adaya veda ediyoruz😂

Yaa neden öyle dedi ki acaba? Bildiğin şeyleri yapmaya başlayınca bana da söyle 😂 ben ananas fln yemeye başladım da hurma şekerden yiyemiyorum çok ya. Squat zaten günlük yapıyorum. Bir de ahududu yaprağı çayı varmış
Ananasa abanıcam bende 37 bittigi gun

X