2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Hala listede benim adım yok. Gurup da aktif olmama rağmen

Amin amin inşaallah. Bende daha kalp atışını duymadım.

Canim bende Siemens in kurutmasi var 8 kg lik kurutma kapasitesi var cam kapaklı, alalı 3 sene falan oldu şu anki fiyatını bilmiyorum ama ben çok memnunum.
Önerileri ekran görüntüsü alıyorum arastıracagım artıları degilde eskisi varmı cnm kurutması iymi kıyafetlere zarar verşyormu bu iksi en önemlisi zaten

Benim doktorum 12. Haftaya kadar alttan kontrol dedi. O yüzden mi 5+3 ye kalp atışını duydum acaba ?
Cnm senin 8 haftalk yazıyo gebelk imzanda smdi gittigindemi dr 5+3 dedi yoksa 5+3 kenmi kalp atısı duydun ama imkansz gbi ya biyerde okumustum smdi bizim son adet tarihinden hesaplıyolar ya ilk iki hafta sayılmıyo aslnda 6 haftalk yani gebelk olustuktan snra 4 haftada gozukurmus kalp atısı 5 +3 te daha bebek 2 hafta 3 günlk olms oluyo hücre halinde oluyo daha Yani erken döllene flanmı acaba sizin cok sasırdım

Onerileri ekran görüntüsü alıyorum arastıracagım artıları degilde eskisi varmı cnm kurutması iymi kıyafetlere zarar verşyormu bu iksi en önemlisi zaten
Kurutmasi gayet güzel,programları var zaten uzun sürede kurutan programına alirsan çok çok güzel kurutuyor.kisa program var örneğin acele olanlar için herhalde.onu ben beğenmiyorum çok nemli bırakıyor.kurutma iyi olması için makineye zaman vermek gerekiyor.zararda hiç vermedi bu zamana kadar.bazi kişilere göre su tankı yetersiz gelmiş.bazi kurutmalarin hazneleri çok genismis 2 üç kurutmada bir suyunu bosaltiyormussun hangisi bilmiyorum ama.benimkisinde her seferinde bosaltiyorsun ama ben hiç sorun yaşamadım bu konuda suyunu boşaltmak zor gelmiyor valla o çamaşır as kurut topla derdinden sonra

Ay hic problem degil günlükte boşaltırsın suyunu onda ne varkı aslnda ben electrolüx begednm bitane ama bütce olark biraz daha eklemem gerekecek bendeki paranın üstüne. Medıamarkta sıemens te o önerdi satıcı cok satılanlar arsnda oldugnu soylemsti ama fiyatnı unuttum bencede buyuk nimet ya heleki evde kurutmak zorunda olanlara kurutma makınası sart

Bencede sorun olmuyor her seferinde boşaltmak.benim diğer beyaz esyalarimda Siemens di o yüzden diğerlerine hiç bakmadım.beko kullanan arkadaşım var o biraz sorun yaşadı kazanla ilgili falan.elektrolux de güzeldir diye düşünüyorum.siemensi ben 2800 civarına almisdim ama 3 sene oldu şimdi Allah bilir ne kadardır

Canım ben vakti zamanında hic araştırmadan gidip arceliğin en alt modelinden birini aldım. Memnunum ama şimdi alsam belki daha iyi bir şey isteyebilirim. Bi sürü program var, işte karma ya atarsan kurumuyo nemli kaliyo ama en azindan çekme olmuyo. Uzerine 10 dklik programa atıyorsun kuruyo. Ya da çıkarıp koltugun uzerine atıyorum bos odaya, kuruyo. Pamuklu dolap programina havlu ve çarşafları atıyorum kumaşı cekmese de bazen dikişler büzüşüyor. Kaliteli ürünlere genelde bir şey olmuyo. Kalitesizler yamulabiliyo. Ne desem, benim kurutma makinası az garip yani ilk defa kullanan biri kıyafetleri çektirebilir belli olmaz

Ben de doktora daha gitmedim. İlk kez 2 Aralık’ta gideceğim. Geçmiyor günler geçmiyor

Ben uzun yıllar Electrolux kullandım memnun kaldım, şimdi eşyalı bir evde oturuyorum. Ev sahibinin Samsung marka kurutma makinesi var o da fena değil ama bazen topladığı tüyleri tekrar makinenin içine veriyor o hoşuma gitmiyor. Kurutma makinesi acayip hayatı kolaylaştıran bir şey. Hiç pişman olmayacaksın canım alınca. Bu arada bir arkadaşımda da Arçelik var o da memnun. Yıllardır kullanıyor.

Benim adım yok listede

Ozellikle kıyafetlerdeki tiftik ve evde kurttugum için asırı toz olmasndan dolayı istiyorum ve 2 bebisli eve sart oldu artk kurutma makinası

Ozellikle kıyafetlerdeki tiftik ve evde kurttugum için asırı toz olmasndan dolayı istiyorum ve 2 bebisli eve sart oldu artk kurutma makinası
Canım benim iki kedim var. O kadar tüy döküyorlar ki anlatamam ve o tüyler yapışıyor kıyafete. Kurutmaya atınca tüm tüyleri temizliyor. O kadar tüyü temizleyen makine kesinlikle kıyafetlerdeki tiftikleri de temizliyor zaten. Bence gerçekten her eve lazım. Çünkü çok çamaşır yıkanınca sürekli çamaşırlık ortada oluyor. Ekstra bir odan yoksa ki benim yok ortadaki çamaşırlık beni sinir ediyor.

Ayy iyce heveslendm gidip alasım var ama sansa altın dolar fırladı ıkı gun once pahalı dıye burun kıvırdım smdı ustune 400.500 daha eklemis saka gbi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…