2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Senin hastanenin fiyatı çok iyimis ama bence hiç kiprasma yerinden azmis zaten.surda muayene ye gtcek yer bulamadım valla renkli ultrason veriyormusunuz diyorum salak salak cevap veriyolar bana uyuz oldum iptal ettim randevumuda yarınki yok radyoloji de varmış orayada randevu almam lazımmış kadın doğum doktorunun istemesi lazımmış gerekli görmesi lazımmış renkli ultrasonu ulen sadece renkli görüntü istiyorum yaa sanki pireyle deve anasını satayım istemiyorum görüntüde biseyde sinir oldum.vardir muhakak canım memnun olmayan şans işte.

Artık ne olacaksa olsun da hadi doğuralım valla çok sıkıldım daraldım ve bunaldımm şöyle 37+ larda gelse ne oluur
doğal sütlü bi dondurma ise tabiki de tatlı değildir:)
benim endokrin doktorum daha da dikkatli ol dedi,bu arada ben insülin kullanıyorumm
Aaa bilmiyordum canım benim o kadar yüksek değil o yüzden doğrudur doktorun dediyse

Kızlar şimdi size bir soru; benim bazı günler artık baya ağrılı geçiyor. Yani belden regl ağrısı gibi yaşıyorum sizde de öyle mi? Kasılmam fln yok ama bence. Bir de vajinada iğne batmaları yaşıyorum. Böyle bildiğiniz yürüdükçe batıyor birşeyler. Acı şeklinde

Artık dogurana kadar bu tarz agrılar cok normal. Bebekler buyudu ve dondukleri icin vajinada baskı batma agrılar yasamamız cok normal sabır cekip devam edecez

Benimde öyle aynısı bazende kasilıyor mesela vajinam. Yürüyemeyecek kadar üstelik

Sürekli düzenli değilse bu zmnlarda normal bence rahatsız ettiği zaman dr.unun haberi olsun bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…