2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Gunaydin bir cogunuz kalp atislarini bile duymaya baslamis🥰 Ben daha dra bile gitmedim haftaya aldim randevu, hakkimizda hayirlisi olsun insallah🤰🏼
Bende aynı durumdayım bat gününe 1 gün kala 58 çıkmış beta çok küçük görülmez diye gitmedim ama şuan meraktan catlayacagim2 galiba cuma gününe randevu aldım inşallah güzel haberlerle gelirm🤗 kalp seslerini duyan arkadaşlarım tebrik ederm rabbim devamını getirsn 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Eki Görüntüle 2957612 Kalbini duydukkkkkk kızlarrrr baya güm güm gözüküyoduda ultrasonda😍😍😍😍😍😍 çok tatlıydı yaaaaaa boyuda 1cm ,
Günüm aynı gidiyomuş, herşey güzel sorun gözükmüyor dedi😍😍 doktorun numarasınıda aldım kan tahlileri verdi iletişim halinde olucaz hep😍😍
Canım çok sevindim sağlıkla kucaklarımıza alalım inşallah bebişlerimizi :KK200::anne::nazar:

Kızlar malum evde cogalıyoruz :KK70: konudan biraz bagımsız gibi olacak ama kullananlardan tavsıye istiyorum camasır kurutma makinası kullanan varmı şunu kullanıyorum aşırı memnunum yada şunu kullanıyorum asla tavsiye etmem diyen varmı... Cadde üzerinde oturyorum dısrı camasr asmam imkansz evde tozdan bir oluyor hele kışın işgence evde 3 4 güne kurumuyor tavsiyelernz varsa alırım bi dal güzel anneler anne adayları :)

Bende aynı durumdayım bat gününe 1 gün kala 58 çıkmış beta çok küçük görülmez diye gitmedim ama şuan meraktan catlayacagim2 galiba cuma gününe randevu aldım inşallah güzel haberlerle gelirm🤗 kalp seslerini duyan arkadaşlarım tebrik ederm rabbim devamını getirsn 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Hayirlisiyla insallah canim benim❤️

Kızlar bebek arabası, anne yanı, puset vs biraz daha pahalı şeyleri ne zaman almayı düşünüyorsunuz bir de hangi model önceden alıp beğendiğiniz var mı? Bu aralar indirim var alsam mı acaba yoksa çok mu erken her şeye sürekli zam geliyor şimdi almasam 5ay sonra 2katı fiyata almaya korkuyorum
Valla şimdiden almak gerek bizim bebeler doğana kadar bu gidişle dolar 20 lira olur .

Rabbim sağlıkla evlatlarımızı kucağımıza almayı nasip Etsin🤲🏻 Bende bugün keseyi gördüm 2 hafta sonra kalp atışı için randevumuz güzel haberlerle geliriz inşallah hepimiz🤲🏻 Benim 2 kaybım olduğu için çok endişeliyim hayırlısıyla herşey yolunda gider inşallah 🤲🏻🧿

Eklentiler

• 4D721A1E-B854-46D8-B979-257A59AB4260.jpeg
    4D721A1E-B854-46D8-B979-257A59AB4260.jpeg
    64,5 KB · Görüntüleme: 39
Kizlar malum evde cogalıyoruz :KK70: konudan biraz bagımsız gibi olacak ama kullananlardan tavsıye istiyorum camasır kurutma makinası kullanan varmı şunu kullanıyorum aşırı memnunum yada şunu kullanıyorum asla tavsiye etmem diyen varmı... Cadde üzerinde oturyorum dısrı camasr asmam imkansz evde tozdan bir oluyor hele kışın işgence evde 3 4 güne kurumuyor tavsiyelernz varsa alırım bi dal güzel anneler anne adayları :)
Canim bende Siemens in kurutmasi var 8 kg lik kurutma kapasitesi var cam kapaklı, alalı 3 sene falan oldu şu anki fiyatını bilmiyorum ama ben çok memnunum.

Ay kizlar masallah herkesten güzel güzel haberler gelmis .. benim de kalbim pir pir inşallah ben de evet bebek ve kalp atışı var cümlesi duyarım doktordan.. kalp atışı olana kadar içim hep huzursuz 🤲🏻❤ kotu haberler değil hep müjde verelim inşallah ve inşallah benim bir kaybım var biliyorsun ben de dahil buradaki herkes bu bebeğini sağlıkla hayırlısı ile kucağına alsın inşallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

X