2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Haklısın canım aslında her kadının süreci apayrı, ki bulantı yaşayan arkadaşlarımız ne kadar zor olduğunu da söylüyor ama sanki belirti ne kadar çoksa o kadar sağlıklı hamilelik olacak gibi yanlış bir algım var herhalde teşekkür ederim cevabın için

Canım ben 6+1 de gördğm bebisi üzme kendini daha cok erken görürsün inşAllah

Canım bnmde ilk kontrolum 5+2 ydi bebeği göremedik ki görülmez zaten. Bir hafta sonra gördük. Bunu endişe etme sakın. Bir hafta sonra göreceksin inşallah
İnşallah kızlar inşallahhhh, hepiniz de iyi ki varsınız. Güzel haberlerimiz paylaşarak çoğalsın inşallah Bak bunu yazarken gözlerim doldu, demek ki belirtim yok değil Hepinizi öpüyorum, tekrardan pozitif cevaplarınız için teşekkür ediyorum

Merhaba kizlar ben de hamileyim cuma beta 247 pazar 692 bugün de 1601 çıktı daha ultrasona gitmedim perşembe doktor randevum var görünür mü kese acab
Merhaba canım hoşgeldin3000 i geçince karından görülüyor yani evet görebilme ihtimalin var

Ayy ne güzel darısı başımaa darısı başımaa

Canımm gözünaydnnn inşallah hep böyle sağlıklı devam eder kuzucuk maaşallahh

Gözün aydın ne güzel bir gün herkes güzel haberlerle geliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…