2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar merhaba bakamadım buraya. Çok uyumak istiyorum aşırı yorgunluk var. İştahım çok kapalı bide. Perşembe kalp atışı randevusu var ama zor duruyorum daha erkene almamak icin
Uyku bende de var bı kaç gündür şuanda beni en mutlu eden şey uyku .canım seni çok iyi anlıyorum ama kalpten sonra da aynı durumda oldum yani heyecan devam edio Perşembe ye bişe kalmadı bende çarşamba gitcem oyalayalim kendimizi

Ben ilk ikisinde de böyleydim yine aynıyım. Çocuklar olmasa asla çıkmam yataktan ama ne mümküm

Biraz bize de anlatın süreci Acemilere yön gösterin lütfen
Canım şöyle anlatayim 2 cm açilma olunca hastaneye yatisim yapildi parmaklanmaktan artik beni sezwryan yapin yeterki alttan muayene yapmayin diye bagirdim ebe de sen epidural dogut yoksa doguramazsin diyince hemen kabulettim 4 cm olunca vurundum yeniden dogmus gibi oldum ebe geliyo doktor geliyo altta biseyler yapiyo huc bisey hissetmiyorum suyumuda patlattilar hissetmedim ve nihayet 10 cm oldu ve çatala ciktim 5 dk ucinde bebegim dogdu hic his yok harika biseydi

Hanımlar 5+5'de doktora gittim ama keseyi malesef göremedik hem karındna hem vajinal ultrasondan doktorum beta HCG istedi 5882 çıktı sonuç sabah hemen gel dedi dün sabah gittiğimde yine kese yoktu dış gebelikten şüphelendi ama dış gebelik bulgusu yok diyor HCG cok güzel artıyor ne agrı ne kanama hiç birşey yok pazartesi tekrar kan verip gidicem ama ömrümden ömür gidiyor resmen cok korkuyorum ( oğlumda 2000'li değerlerde keseyi görmüştük. Doktorda şaşkın acaba keseyi geç gören var mı aranızda? Benimkide bi umut

Kızlar merhaba bakamadım buraya. Çok uyumak istiyorum aşırı yorgunluk var. İştahım çok kapalı bide. Perşembe kalp atışı randevusu var ama zor duruyorum daha erkene almamak icin
Yorgunum, iştahsızım, bulantım var. Sabahları yemek yemek zulüm. Bugün sadece zeytin ekmek yedim. Salı randevum var benimde daha bebeği göremedim kesede. Vakit geçmiyor.

Allahallah hcg degerin gercekten cok iyi dis gebelikde bu kadar artmaz acaba baska doktora dahami gitsen geç döllenme durumuda olabilirmi

Hadi yaaaa istenmeyen kişiyimi beğendin ben kendi hesabımdan stalk yapmam nolur nolmaz diye fakeye girer öyle yapsrım
Hemde ne istemmeyen kişi Öyle dolanırken bir an "napıyor acaba şu salak" diye bir düşünce geçti aklımdan fake hesaba geçmeyi unutmuşum

Allahallah hcg degerin gercekten cok iyi dis gebelikde bu kadar artmaz acaba baska doktora dahami gitsen geç döllenme durumuda olabilirmi
Bir doktora daha gittim oda göremedi malesef. Kendi doktorum doçent bir doktoru çağırdı muayene sırasında o doktor bekleyelim iki güne gözükür dedi ama bilemiyorum dış gebelik olmasından çok korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…