2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bilemiyorum ozmn cihazlarda skntı yok belkde doktorlar cok kurcalayp ugrsmak istemiyorlar
Ben ilk bebeğimde şehir hastanesine de gittim doktorlara sormak gerekiyor galiba yoksa kendileri göstermiyor. En azından bende öyle olmuştu canım. Özelin acilinde bebeğimi görememişlerdi şehir hastanesinde net gördü doktor. Ben devletteki doktorları çok beğenmiştim hem yeri bana ters hem de yoğunluk var burda

Aynen bende öyle düşünüyorum o yüzden tercih ettim pişman olmadım ama normal dogum cesaretim olsa denerdim

Epidural anestezi ile normal doğum yapabilirsin ben ilkini öyle yaptım

Selam kızlar nasılsınız ben uzun zamandır yazamadım ama aranızda iğne kullanan varmı bende pıhtılaşma bozukluğu var hamilelikte bu yüzden riskli gebelik dönemi yaşıyorum özellikle ilk zamanlar

Selam kızlar nasılsınız ben uzun zamandır yazamadım ama aranızda iğne kullanan varmı bende pıhtılaşma bozukluğu var hamilelikte bu yüzden riskli gebelik dönemi yaşıyorum özellikle ilk zamanlar
Öykünü anlatır mısın canım. Bunu yaşayanlar çok anne var faydası olur. Sağlıkla gelsin bebeğin

Bir kez normal doğum yaptım bir kezde genel anestezi ile sezeryan oldum. Bu sefer bende epidural deneyeceğim, hepsinin tadına bakmak lazım
Valla denemiş biri olarak sonuna kadar öneririm güle oynaya dogurdum resmen ama yerinde olsam ikizleri riske atmazdim tabi doktorda önemli ikiz olunca normale yanaşmiyorlar

Valla denemiş biri olarak sonuna kadar öneririm güle oynaya dogurdum resmen ama yerinde olsam ikizleri riske atmazdim tabi doktorda önemli ikiz olunca normale yanaşmiyorlar
Aynen ama epidural seviyorlar doktorlar ikizlerde bile, Genel anestezi hiç güzel değil bir uyanıyorsun karnında feci bir ağrı nerde olduğunu unutuyorsun yanında bebiş yok. Normal doğum çok iyi o heyecan güzel ama bunun sancısız versiyonunu da yaşamak isterim, böyle güle oynaya doktorla sohbet ederek ben normal doğururken doktor benimle sohbet etmeye çalışıyordu saydırmışım doktora. Eski eşim doğumhaneden çıktığımda hayatım erkek halimle bilmediğim küfürler öğrendim senden vallahi çok yaratıcıydın tebrik ediyorum demişti

Bir daha da gecenin köründe dalgın dalgın bebeği emzirerek stalk yapmam, paylaşımı beğendim yanlışlıkla iyi gecelerrrrr
Bana pek iyi geceler olamayacak utançtan uyuyamam artık
Hadi yaaaa istenmeyen kişiyimi beğendin ben kendi hesabımdan stalk yapmam nolur nolmaz diye fakeye girer öyle yapsrım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…