2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Aynen ama epidural seviyorlar doktorlar ikizlerde bile, Genel anestezi hiç güzel değil bir uyanıyorsun karnında feci bir ağrı nerde olduğunu unutuyorsun yanında bebiş yok. Normal doğum çok iyi o heyecan güzel ama bunun sancısız versiyonunu da yaşamak isterim, böyle güle oynaya doktorla sohbet ederek😂 ben normal doğururken doktor benimle sohbet etmeye çalışıyordu saydırmışım doktora. Eski eşim doğumhaneden çıktığımda hayatım erkek halimle bilmediğim küfürler öğrendim senden vallahi çok yaratıcıydın tebrik ediyorum demişti 😂
O zaman epidural kesinlikle denemelisin cicim zaten 2 tecruben var bide bunu dene bakalim hersey yolunda giderse tabikide normal dogum kaçinilmaz bi nimeet☺️

Bir doktora daha gittim oda göremedi malesef. Kendi doktorum doçent bir doktoru çağırdı muayene sırasında o doktor bekleyelim iki güne gözükür dedi ama bilemiyorum dış gebelik olmasından çok korkuyorum :KK43:
Sen kalbini ferah tut gözükür o 2 gun daha gecsin pazartesi goreceksin inşallah 🙏

20211120_122915.jpg
Ultrason görüntüsü bu şekilde çıktı ne diyosunuz deneyimli anneler 😄

Kızlar bugün 6+3 um kese ve yolku 5+5 de gormusdum henüz kalp için gtmedik ama bugün ilk defa akıntının rengi bulanık böyle kahvemsi.bu yerleşme seysimi oluyor.bir arkadaşımda olmusdu o bayağı böyle Yavru Ağzı gibi bir renkdi soluk pembe gibi.benimkinin alakası yok onunla.bir fikriniz varmi yaşayanlarıniz oldu mu bu durumu.

Son düzenleme:
Kızlar bugün 6+3 um kese ve yolku 5+5 de gormusdum henüz kalp için gtmedik ama bugün ilk defa akıntının rengi bulanık böyle kahvemsi.bu yerleşme seysimi oluyor.bir arkadaşımda olmusdu o bayağı böyle Yavru Ağzı gibi bir renkdi soluk pembe gibi.benimkinin alakası yok onunla.bir fikriniz varmi yaşayanlarıniz oldu mu bu durumu.
Canım benim doktorum peçeteyle silince çok hafif kahverengi bir kanama olabilir korkma yerleşme kanaması demişti ama sen istersen yine de bir doktora görün muayene ol bazen tutunması için progesteron vs verilebiliyor

Yaaa hayırlısı olsun öncelikle ama kız annesi olmak başkadır herhalde rabbim sağlıklı bebiş nasip etsin :KK68::KK68:
Kız annesi olmak kadar istediğim birşey yok. Erkek annesi olmak çok güzel birşey, ama kendim gibi kızlarım olmasını da çok isterim 🥰🥰 Allah hayırlısını versin tabi🙏

Canım benim doktorum peçeteyle silince çok hafif kahverengi bir kanama olabilir korkma yerleşme kanaması demişti ama sen istersen yine de bir doktora görün muayene ol bazen tutunması için progesteron vs verilebiliyor
Evet aynen dediğin gibi peceteye silince akinti aslında ama rengi bulanmış biraz şeffaf değil.

X