2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Sağol kuzum inşallah başından beri olumlu hissediyorum onu daha 3 haftalıkken hissettim varlığını hemen anladım inşallah hislerim doğrudur yaşıyordur
3 haftalıkken miii helal olsun, ben reglim gecikince bile anlamadım yaşıyordur kuzum tabiki annesi de görecek yarın kalbinin atışını

Onu bende çok yoğun yaşıyorum, hormonelmiş sanırım. Ekstra titizlikle dikkat edip mantara çevirmemesine özen getirebilirsin canım. Tabi doktoruna da danış ama çok çok korkkma

Kızlar selam, herkes özele mi gidiyor? Devlete giden var mı? Ya ben çok tesadüfi devlette bir doktora gittim ilk öğrendiğim zaman. İnanılmaz sevdim çok tatlı ilgili sevecen bir bey her ay gitmeyi planlıyorum ama doğum aklımı kurcalıyor. Sizlerdende fikir almak istedim ilk hamileliği ve doğumu özeldeydi ama o doktorum yok şimdi bilmiyorum aklım çok karışıtı

Bende bi özele bi devlete gidiyorum canım bende devletteki doktorumdan çok memnunum hamile kalmadan öncede ona giderdim hep muayeneye. Şimdilik devletteki doktorumla devam etmeyi düşünüyorum

Kızlar merhaba bugün 5+3 kontrole kese için gittim..dış gebelik yaşadom daha önce korka korka gittim veeeeee asıl bomba iki tane kese İKİZMİŞŞŞŞ.. VE BEN PKOLUYUM..KENDİLİĞİNDEN OLDU

Hayırlı olsun benimde bugün 5+5 ikiz :))
Hayırlı olsun ikinize de ikiz çok güzel bence, sağlıkla doğsunlar İnşallah
Bir Arkadaşım inanılmaz derecese inanıyor senden bugün kötü enerji alıyorum boğa burcusun dikkat et kendine diyor deli mi ne korkutuyor beni rüyanda birşey gördün mü dedi bide anlatmadım bilerek
Ben de inanıyorum böyle şeylere ama bilmeyince sıkıntı olmuyor, bilince geriyor beni. O yüzden artık okumuyorum

Gök olaylarına inanmamak bu alemde yolculuk edenler için tuhaf olur. Bilmeyenler inanmıyorum der. Zira yer gök bir bütündür aslında.

Ben de boğa burcuyum. 1 buçuk yıllık bir değişim gelişim döngüsünün içine girdik. Hayırlısı.
Tutulma toprak elementinde gerçekleştiği için deprem ve afetler sık olacak. Ama tutulmayı direk gören ülkeler daha çok etkilenecekmiş..

Kizlar benim hem polikistik over im hem insülin direncine bağlı gizli şeker başlangıcım vardı. Günde 2 diaformin 850 mg kullanıyordum. Hafta başı doktor dedi kestim ancak endokrinoloji dr a mesaj attım mutlaka gel bi tahlil yapalım ki ona göre diyet ya da insülin iğnesi veririz gebelikte şeker risklidir dedi. Benim gibi insülin direnci olan ilac kullanıp gebe kalınca bırakan var mi ne aşamadasınız ??

Hayırlı olsun ikinize de ikiz çok güzel bence, sağlıkla doğsunlar İnşallah

Ben de inanıyorum böyle şeylere ama bilmeyince sıkıntı olmuyor, bilince geriyor beni. O yüzden artık okumuyorum
Ben bir ara bu evrenin gücü adına şeyine çok inanıyordum, hatta bileğime rakamlar yazarak dolaşırdım. Bir gün para çekmek için rakamlar yazdım. Sonra aynı gün öğrendim ki eşim yüzünden borçlanmışız. O gün bugündür evrene küsüm

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…