2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bir Arkadaşım inanılmaz derecese inanıyor senden bugün kötü enerji alıyorum boğa burcusun dikkat et kendine diyor deli mi ne korkutuyor beni😂 rüyanda birşey gördün mü dedi bide anlatmadım bilerek😂

Ya kızlar bu ay tutulması şeysine inanıyor musunuz? Boğa burcunun ay tutulmasıymış ve ben boğa burcuyum, ay tutulmasının bugün olduğunu bilmiyordum ve rüyamda deprem olduğunu gördüm bir boğa burcu olarak. herkes doğal afetler vs. Olacak demiş bugün gerçekten Erzurum da deprem oldu ve birkaç gündür her yerde oluyor. Bilmiyorum ya inanmam ama rüyamda da görünce 🤔
Ben bu tarz astroloji olaylarına her zaman inanmisimdir .. ayrıca bir kaç tane yıllardır hatta asırlardır sönmüş haldeki yanar dağlarda da volkanik hareketlilik başlamış ben onu da bu olaya yordum Allah sonumuzu hayır etsin inşallah

Ben bu tarz astroloji olaylarına her zaman inanmisimdir .. ayrıca bir kaç tane yıllardır hatta asırlardır sönmüş haldeki yanar dağlarda da volkanik hareketlilik başlamış ben onu da bu olaya yordum Allah sonumuzu hayır etsin inşallah
Benimde ilgimi çeker böyle olaylar. Korkarım biraz da😂
Ayy öyle mi hay Allah ya daha da korktum şimdi. İzmirde riskli yer deprem durumu olmasın da aman daha fazla. Allah korusun hepimizi 🙏

Ya kızlar bu ay tutulması şeysine inanıyor musunuz? Boğa burcunun ay tutulmasıymış ve ben boğa burcuyum, ay tutulmasının bugün olduğunu bilmiyordum ve rüyamda deprem olduğunu gördüm bir boğa burcu olarak. herkes doğal afetler vs. Olacak demiş bugün gerçekten Erzurum da deprem oldu ve birkaç gündür her yerde oluyor. Bilmiyorum ya inanmam ama rüyamda da görünce 🤔
Boğa ve tüm sabit burçları yüksek derecede etkileyecek. (boğa, aslan, akrep, kova) doğum haritanda boğa burcu hangi evine düşüyorsa o konularda zorlanma yaşayabilirsin. Boğa burcu toprak elementine sahip bir burç doğal olarak doğa olaylarını etkileme durumu var. Ayrıca boğa kişinin kendi kazandığı parayıda temsil eder.

Progestan fitilden sonra oluyor canım kullaniosan o da geri geliodur belki doktora sor istersen gebelik belirtileri de de akıntı yla anlamıştım belki bı sure dev am ediyor
Progesteron oral yolla kullanıyorum sanmıyorum progestan olduğunu pazartesi günü için randevu aldım sorarım artık saol canım

Boğa ve tüm sabit burçları yüksek derecede etkileyecek. (boğa, aslan, akrep, kova) doğum haritanda boğa burcu hangi evine düşüyorsa o konularda zorlanma yaşayabilirsin. Boğa burcu toprak elementine sahip bir burç doğal olarak doğa olaylarını etkileme durumu var. Ayrıca boğa kişinin kendi kazandığı parayıda temsil eder.
Yükselen de aslan benim eyvahhh😂 her açıdan zarardayım. Bide 6 ay etkisini sürdürecekmiş
Şu doğum haritasına bir bakayım o zaman.

Yükselen de aslan benim eyvahhh😂 her açıdan zarardayım. Bide 6 ay etkisini sürdürecekmiş
Şu doğum haritasına bir bakayım o zaman.
Kişiliğinle çatışma yaşayabilirsin. Hayat amacını sorguladığın günlerden geçiyor olabilirsin. Dış görünüşünde son zamanlarda alakadar olamamış ve yorgunluk yaşıyor olabilirsin. Bu aralar saldım çayıra misali☺️

Kişiliğinle çatışma yaşayabilirsin. Hayat amacını sorguladığın günlerden geçiyor olabilirsin. Dış görünüşünde son zamanlarda alakadar olamamış ve yorgunluk yaşıyor olabilirsin. Bu aralar saldım çayıra misali☺️
Ah tam olarak ben bu, boşanma sürecidir lohusalıktır iki çocuktur saldım kendimi son 8-9 aydır. Sağol canım 🥰 🌸

Ben bir şeyler sürüp tiksindirmek korkutmak hiç istemedim. Uzmanları dinledim.
Çocuk anlamaz diye düşünme onun seviyesine göre örnek vererek anlatırsan anlar. Kabullenme işi bir anda olmaz ama kolaylaşır.

Ben kedileri çok sevdiği için kediler içti artık bitti dedim. Sonra da acaba kedileri sevmekten vazgeçer mi tepki geliştirir mi diye içten içe düşündüm. Neyseki hala çok seviyor :KK48:
Bu fikir degerlenirilebilir çunku benim kizimda kedi hastasi uyanir uyanmaz biyaaavv diyo 😅bi deneyeyim bakalim babaannesi sabahtan beri markete parka diye götürüyo garibim kadincagizada üzülüyorum herkes seferber anlayacagin🤷‍♀️

Canim benim 4+6 13bin cikmisti cok sukur mol gebelik degildi
Ohh canım çok sağol çok rahatladı içim doktor niyeyse beni korkuttu, çoğul gebelik ya da Mol olabilir gelip görmem lazım diyince ne diceğimi bilemedim yani. Neyse kalbimizi ferah tutmakta fayda var 🙏🏻🙏🏻

X