2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben de 8 ya da 9 Kasım’a alacağım randevuyu muhtemelen. İlk doktor kontrolünde bazı testler mi yapılıyor yoksa isteğe göre vajinal ultrason falan mı acaba
Karından keseye bakar, ama sen şöyle yap aile hekimine hamileyim kontrole gitmeden değerlerime baktırıcam de elinde hazır değerlerle git canım.

Ben konuya çok hakim değildim aslında yeni yeni araştırıyorum ve öğreniyorum. Sizler de çok destek oluyorsunuz, buradan öğrendiğim çok şey oluyor. İnşallah 9 kasımda sağlıkla hem kalp hem de keseyi görürsün

Ay çok teşekkür ederim
A cidden böyle pembiş pembiş yapacaksın odasını çok tatlı erkek evlat kendini değerli hissettiriyor ama kız evlat da yeryüzünde kendini gördüğün bir kopya gibi

Bende bir akıntı var affedersiniz iç çamaşırı ıpıslak oluyor, diğer ikisinde bu kadar olmuyordu

Kasım 12 gibi doktora gitmeyi dusunuyorum.
Şuan gitsem zaten kendi 1 hafta sonra tekrar çağırır kalp atışı için.
Boşuna o kadar masraf olmasın
Bnde öyle düşünüyorum ama yanlış mı düşünüyorum. İlk öğrendiğimde beta 35 idi 2 gün spnra 123 çıktı. Doktor bu perşembe çağırdı bende 1 2 hafta erteleyim diyorum dojtora deyip. Yanlış mı düşünüyorum.

Ne gibi sıkıntı olacak ki? Gideceksiniz kese göreceksiniz sdece:) 1 hafta sonra yine çağıracak kalp atışı için.
Hatta yine kan testi isteyecek orda beta iyi gözükecek ama kalp atışı duyulmayacak .2 hafta boyunca gitmiş olacaksınız.
Sabredin biraz
Ortada yanlış bir durum olsa vucut bize yansıtır bunu

Değil mi. Haklısınız teşekkür ederim. Bnde öyle düşündüm açıkcası. Ama benmle aynı fikirde olan bir anne ile karşılaşmak daha bir iyi oldu.

Ben de 8 ya da 9 Kasım’a alacağım randevuyu muhtemelen. İlk doktor kontrolünde bazı testler mi yapılıyor yoksa isteğe göre vajinal ultrason falan mı acaba

Hepimizin randevusu aynı günmüş

Amin canım çok saol hepimizgörelim güzel pıtpıtları duyalım İnşAllah

Kızlar beta hcgler kaç? Biraz paylaşım yaparsak birbirimizden bir şeyler öğrenebiliriz. Benim ilk gebeliğim çok bilgisizimmm

Alttan ulturason un gebelige zararli oldgu gbi bi soylenti var insanlarin dilinde pek inanmiyorum ama yinede ne gerek var bir kac hafta daha bekleyp karindan muayene olmak en iyisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…