2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben de haşimatoyum. Kendim gibi birini buldum. Değerlerim normal. Ama dr 25lik ilaç başlattı her ihtimale karşı.
Bnde de covid sonrası tiroid çıktı malesef. 25 lik ilaç kullanıyordm gayet iyiydi değerim hamile kaldım bi anda 7.4 e yükseldi ilaç dozumu yukselttik

Bnde de covid sonrası tiroid çıktı malesef. 25 lik ilaç kullanıyordm gayet iyiydi değerim hamile kaldım bi anda 7.4 e yükseldi ilaç dozumu yukselttik
Hamilelikte çok oynuyormuş. Dikkat etmek lazım.Bnm ikinci doğumdan sonra çıktı haşimato. Ama ilaç kullanmıyordum.

Geçmiş olsun. Hamilelik tetikliyor maalesef. Yüksek troid tehlikeli hamilelikte o yüzden başlamış iyi de olmuş. Bende tahlillere göre karar verecek.

Benim her zaman 1 küsürdü. Yine öyle çıktı. Ama 25lik ilaç verdi.
Benim 2.5 çıktı ama vermedi ilaç tahlil yapar bakarız yukselmezse ilaca gerek yok dedi. Hasimato olduğumu 2.gebelikten sonra öğrendim ama hic ilaç kullanmadım. Yine kullanmıyorum ilaç. Neye göre karar veriyorlar anlamadim

Kızlar bir davete katılacağım da oje sürmek makyaj yapmak bebeği olumsuz etkiler mi :KK43:
Canım çok çok abartılı olmadığı sürece yapabilirsin ben evde kendi kendimeyken bile yapıyorum hafif. Önceki gebeliklerimde de yapıyordum, bir sıkıntı olmadı.

Dün gece sabaha kadar kustum, o pizzayı söylemeyecektik:KK43:
Ha bide kan sulandırıcı iğneyi yapmaktan sertleşti resmen o kısım yakmıyor artık.
Her hamileliğimde şu olayı yaşamaktan nefret ediyorum.
İğneyi yaptıkça kanama da artıyor gerçi ama diğerinde kullanmayı aksattım diye son hafta kanamam oldu erken doğum yaptım mecburum her türlü.

Ha bide kan sulandırıcı iğneyi yapmaktan sertleşti resmen o kısım yakmıyor artık.
İğneyi yaptıkça kanama da artıyor gerçi ama diğerinde kullanmayı aksattım diye son hafta kanamam oldu erken doğum yaptım mecburum her türlü.
Geçmiş olsn canım. Göbeğe mi yapıyorsn iğneyi

Geçmiş olsun. Cok zor ama sonu selamet. Bende bu sabaha bulantiyla uyandım. Yataktan kalkamıyorum. Toplantıyı bile kamerasız burda yaptım.

Hoş bulduk :) bende artık ne zaman söylerim bilmiyorum :) Oğluma da söylemedim. Çok istiyor kardeş aslında ama...
evet benimki de istiyor bende söylemedim biraz zaman geçsin sonra beklemesi ızdırap oluyor çocuğa birde öncesinden kötü bir deneyimimiz oldu o yüzden geç öğrensin istiyorum herkes inşallah karnım belli olmaz da 👍😊

Geçmiş olsun. Cok zor ama sonu selamet. Bende bu sabaha bulantiyla uyandım. Yataktan kalkamıyorum. Toplantıyı bile kamerasız burda yaptım.
Sağol canım, kraker yiye yiye kuruduk. Online toplantı hayat kurtarıyor valla bende online çalışıyorum. Acımıyor patron.

canım geçmiş olsun .. peki kan sulandırıcı neden kullanıyorsun benim eşimde pıhtılaşma sorunu var biliyorsun bebeğimi kaybettim zaten ama devlet hastanesinde gittiğim doktor bu sebepten sana kan sulandırıcı veremem sonuçta sen test yaptırmadın babanın böyle bir sorunu var senin belli değil dedi ve kan sulandırıcıya gerek görmedi hiç içim rahat etmedi özel hastaneye bi kaç başlamayacaktım ama olmazsa özel de muayene olunca o doktordan da fikir alayım.

X