2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Benim de böyleyim. Ama saldım bu sefer tamamen bakmayacağım desem de inanmayın ultrasonu alsam kesin bakarim

Bizde ailecek böle ikiye bölündük canım kız isteyen çok erkek isteyen çok tatlı istiom midem bulanio sağlıklı gelsin bekliycez artık alttan muayene bu
İlk bebekte gönlümden kız istesemde erkek olunca hemen kabullenmistim. Şimdi 3.olunca bir tedirginim o yüzden cinsiyet öğrenmedne kimseye söylemiyorum gebeliği.

Benim de böyleyim. Ama saldım bu sefer tamamen bakmayacağım desem de inanmayın ultrasonu alsam kesin bakarim
Amaan eğlence oluyor bakalım boşver insan ümitleniyor azıcık ama bu sefer ümitlenmeyiz biz tecrübeliyiz

Seninde gözün aydın canım maşallah
Teşekkür ediyorum hepimizin gözü aydın olsun Bebislerimiz hayırlı olsun .Allah korkusu bilsinler .Benim söyle bir planım var kızlar. Bebeğim doğana kadar ona Türkçe kuran meali okuyacağım. Belki ilerde ben olmasam da bunu hatırlar ve Allahtan korkar

Asıl sen ikinci çocuktaki baskıyı göreceksin önce sağlık başlığı adı altında kız olur inşallah bu sefer demeler
Eşimin babannesi hamileligimi duyar duymaz bi dua var onu okutun geline dedi kayinvalidemde gerek yol oyle şeylere dedi bende anneme sordum ne duasi diye oda okunursa kizsa düşüyormuş oğlansa kaliyor öyle bi dua dedi ben şok oldum

Ay şaka mı bu? Ciddi ciddi böyle bir dua okutmayı teklif etti ay inanamıyorum Allah'ım kusura bakmada gerçekten ne cahil insanlar var.

Bişey dicem olmucak o nasıl bi kafa ya hepsi evlat kızı erkeği mi var töbe töbe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…