2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Aslında benm cinsiyet tahmini için daha iyi bildiğim bir yöntem var kan yenilemeyr göre hesaplama %90 doğru olduğunu biliyorum etrafımdaki bir çok insanda tutuyor

Evet benim minnakim
Kız senin bebeğin cinsiyetini tahmin edemedim alttan ultrasonsa kesin kız ama karından ultrasonsa bilemedim kese yuvarlak buna göre kız ama bebek sağda buna göre de erkek rabbim gönlüne göre versin

Aslında benm cinsiyet tahmini için daha iyi bildiğim bir yöntem var kan yenilemeyr göre hesaplama %90 doğru olduğunu biliyorum etrafımdaki bir çok insanda tutuyor
Nub teorisini mi diyorsun canım? O gerçekten tutuyor ben ikra meyra ile beraber yapmıştım o işi benden iyisi yok

Kız senin bebeğin cinsiyetini tahmin edemedim alttan ultrasonsa kesin kız ama karından ultrasonsa bilemedim kese yuvarlak buna göre kız ama bebek sağda buna göre de erkek rabbim gönlüne göre versin
Bizde ailecek böle ikiye bölündük canım kız isteyen çok erkek isteyen çok tatlı istiom midem bulanio sağlıklı gelsin bekliycez artık alttan muayene bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…