2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben iki gebeliğimde de hep stresli geçirdim malesef ikisinede ikili testte sıkıntı olma ihtimali var dediler nifty yaptırdım kan gönderdim yurtdışına falan ay inşallah hiçbirimiz yaşamayız
Nifty devlet yapıyor mu yoksa biz mi yaptırıyoruz

Madem cinsiyet tahmini yapıyorsunuz ben de bir şey atayım ortaya..
Beta değeri erken çokca yükselenlere erkek derler 🤪

İlk bebekte gönlümden kız istesemde erkek olunca hemen kabullenmistim. Şimdi 3.olunca bir tedirginim o yüzden cinsiyet öğrenmedne kimseye söylemiyorum gebeliği.
En iyisini yapiosun canım bizde de kim ne geçiyorsa tabi sağlıklı olsunda su olsun dio tahmin edemiyorum 2 .3.de neler denir ilk de böle herkes bişe dio 😂😂

Eşimin babannesi hamileligimi duyar duymaz bi dua var onu okutun geline dedi kayinvalidemde gerek yol oyle şeylere dedi bende anneme sordum ne duasi diye oda okunursa kizsa düşüyormuş oğlansa kaliyor öyle bi dua dedi ben şok oldum 🙄🤕
Tövbe estağfirullah🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ aksini yapan bir dua da var mıymış yoksa sadece kız çocuklarıni mi düşürmeye çalışıyorlarmış acaba😠 neyse, yüce rabbimin verdiği en tatlı nimet evladı, kız diye düşürmeye yarayacak bir dua zaten kabul olacak bir şey değil de, kızdım yine de. Rabbim sağlıklı ve hayırlı evlat nasip etsin arkadaşım. Hatta şöyle diyim, onu size hayırlı evlat sizi de ona hayırlı ana baba eylesin rabbim. Bundan ötesi yok çünkü.

Off aynı dert bende de var. İlk bebeğimde 25 kilo aldım ilk üç ay 7 kilo almıştım bile ama zayıf hamile kalmıştım baya iştahım da çok artmıştı. Bunda o kadar da yemiyorum dikkat ediyorum bir kilo almışım bile nasıl olur aklım almıyo🙄 ödem oluyo olabilir mi acaba
Bende 25 kilo almıstım 10 kilosunu veremedim ve hamile kaldım bunda hedefim 9 kilo almak ilk gebeligim de cahilliğime geldi dogurunca hepsi gidecek sandım bu sefer almayacağım insallah saglıklı beslenmeye çalısıyorum 67 dim 2 kilo verdim bulantıdan ve kusmadan 65 im hedefim 75 ile bitirmek insallah 🙏🙏

Kızlar bugün sabah kan verdim 4 tüp aldılar
Şimdi internetten baktm 2 si çıkmış ama bhcg çıkmamış çok merak ediyorm ya görünmüyor hala 😔

X