2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bende ikiliyi yaptırırım diğer gebeliğimde nifty önermişti doktorum ayyy ne stresli bekleyişlerdi onlar doktor istemedikçe bende ikili hariç düşünmüyorum
Aşırı stres bence de zaten ultrasonda ense kalınlığı vs bakiyor Down riski icin. Varsa da o stresle hamilelik geçirmek istemiyorum

Aşırı stres bence de zaten ultrasonda ense kalınlığı vs bakiyor Down riski icin. Varsa da o stresle hamilelik geçirmek istemiyorum
Ben iki gebeliğimde de hep stresli geçirdim malesef ikisinede ikili testte sıkıntı olma ihtimali var dediler nifty yaptırdım kan gönderdim yurtdışına falan ay inşallah hiçbirimiz yaşamayız

Ben iki gebeliğimde de hep stresli geçirdim malesef ikisinede ikili testte sıkıntı olma ihtimali var dediler nifty yaptırdım kan gönderdim yurtdışına falan ay inşallah hiçbirimiz yaşamayız
Bunu yaşamak istemiyorum. Risk görürse direk nifty yaptırırım yoksa hiçbirini yaptırmam. Ayrıntılı da zaten çoğu şey belli oluyor. Strese girmek istemiyorum

Bende ikiliyi yaptırırım diğer gebeliğimde nifty önermişti doktorum ayyy ne stresli bekleyişlerdi onlar doktor istemedikçe bende ikili hariç düşünmüyorum

Bana da önermişti o dönem. Ne gereksiz muhabbetler ya. İnsanı strese sokuyorlar.

Benim o zamana kadar her şey yolunda gitse bile ikili taramadan sonra yaşım nedeniyle risk yüzdesi fazla çıkacak. 37 yim çünkü.
Sonra bana diğer testleri soracak biliyorum.
Yazık yani anne adayının yaşadığı ikileme, strese..

Evet yas ilerledikçe illaki çıkıyor risk boşa stres.

Benim ex kayınvalide keseye göre cinisyet tahmini yapıyordu ilkinde tutturdu ikncisinde tutturamadı
Hatta bizim haziran anneleri grubunda herkes kese resmini atıyordu bana bende kayinvalideme atıyordum kız/erkek diyordu o da. Çoğu tutmadı lakin
Şimdi atıyormuşum sence ne diye

Bebeğinin kalp atışını duyan arkadaşlar boyuyla ilgili doktor bilgi verdi mi acaba size kaç çıktı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…