2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bı sabah Progestan iğne olunca hafif bulanıyor Yok yok bulamasın. Ama çok ilaç stres yaşadım. Olacak mı tutacak mı diye sanırım ondan gidiyor kilolar

Aynen bulantı ile uğraşıyoruz canim. Bulantı insanın psikolojisini de bozuyor
Hiç-bir şeyden keyif almıyorum valla
Bir yerde okumuştum annen sana hamileyken ne kadar bulantı çektiyse sende o kadar çekiyormuşsun. Annemde bana hamileyken çok midesi bulanırmış.Oğlumda serum yeme seviyesine gelmiştim, işin kötü yanı hiçbir zaman annesini anlayamacak, çünkü hiçbir zaman doğuramayacak

Ben biraz öncesinde aldım tedavide ondan hakkım yok zaten midem de bulanio bı kaç gündür istahimda gitti evet ama kilo deil bence de gaz bu

Bı sabah Progestan iğne olunca hafif bulanıyor Yok yok bulamasın. Ama çok ilaç stres yaşadım. Olacak mı tutacak mı diye sanırım ondan gidiyor kilolar
Ama gelmiş annesine geçmiş oturmuş yerine sağlıkla gelsin inşallah, çektiğin sıkıntılara değsin

Annem bendeyken 9 ay boyunca ksumus bende henüz bir şey yok korkuyorum

Kızlar merhaba yarın kese randevum var 7 gün önce beta 1842ydi (5 kat artışla) tüp bebekle hamile kaldım.İkiz olma olasılığı var mıdır? Kese kaç mm olması gerekiyor bilgisi olan?

Ben biraz öncesinde aldım tedavide ondan hakkım yok zaten midem de bulanio bı kaç gündür istahimda gitti evet ama kilo deil bence de gaz bu
İki hamileliğimdede doktor diyetisyene yönlendirmişti beni olur o kadar çocuk doğurcaz sonuçta

Bulantısı olmayanlar ne kadar şanslı olduğunuzu bilseniz sabah akşam dua edersiniz :)
Ters bısıler olsa vücut tepki verir merak etmeyin.

Bulantıdan dolayı psikolojim bozuldu ve hayattan koptum resmen
Herkesten her şeyden nefret ediyorum deSem asla abartmıs olmam

yoncambenim öncelikle seni etiketleyeyim kuzum..
Doktordan çıktım kızlar kesem 1.73cm boyutunda yolk kesesi görüldü doktor %95 sağlıklı bir gebelik olacağına benziyor dedi.. Vajinal muayne ile kalp atışı duyarız ama sen yinede haftaya gel karından bakalım dedi.. 7+3 e randevu oluşturduk.. Şuan tam 6+1 gözüküyormuş sat tarihine göre birebir gelişim göstermiş. Rabbime şükürler olsun.. Kalbini de duysak çok güzel olacak herşey

Ayy hayırlı olsunnn mavişim çok sevindim, sağlıkla kucağına al inşallah

Ben 6+1 de hem bebeğimi hem kalp atışını gördüm vajinal ultrasonla 6+6 içinde karından ult için gün aldım hadi bakalım hayırlı olsun hepimiz için

Bende hafif bulaniodu iki gün önce uykum dan kaldırdı doktor bu hafta bunu bekleriz iyi bişe dedi bide ben soğan kokusundan çok igrendim yemek nasi yapcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…