2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Seninki belki daha küçüktür dicektim ama siz de 5 olmuşsunuz.Bakalim insallah ilkokula baslamadan geçer.
ilk yarım saat olayı da aynı, sırılsıklam oluyo😁 bizim burda çok tutulan azcık çılgın bi çocuk doktoru vardı. Ilk gittigimiz zamanlar sırtına koyduğum bezleri tutup tutup atmıştı ne bunlar diye. O doktora 2 yıl gittik, en son muayenelerimizde bu çocuğun sırtına bez koy terliyo işte anlayın diye bağırıyordu🤣🤣🤣 kadın da delirdi artık kıyamam😅 her hafta ziyaret ediyorduk.

El birliğiyle delirtmişsiniz kadını. Bizim ne olduysa 3 yaş sonrası başladı zaten. Sırtı terlemez kafa ve boyun. Babası da öyle.
Terlemek iyidir diye avutuyorum artık kendimi ne edem :KK48:

Bazen o kadar çok oluyor ki içim rahat etmiyor üşür diye uyuyan çocuğu soyup giydiriyorum bebek gibi :KK45:

Çok teşekkür ederim 😍 kesinlikle öyle. Sabırsızlık bir yandan, hamile olduğuma hala inanamıyor olmam bir yandan 🙃 duygular çok karışık ☺️

İşte inanamadan haftalar geçiveriyor. Sen tam hamileliğe alıştım derken doğuveriyor. Kucağındayken o hala karnındaymış gibi hissetmeye devam ediyorsun. Hareketlerine dikkat etmeyi düşünüveriyorsun. Gaz geçişi bebek kıpırtısı gibi hissettiriyor bir saniye kadar :KK70:
Şaka maka son haftalar göreceğim ben ilk gebeleri. :KK70:

Bemen bugün 5+⁰. Hiç bulantım falan yok kızımdada olmado.bulantı için erken mi..ağrım da yok..hatta bazen bebek yok mu diyorim 🙁sizin nevzaman başladı cnm bulantı

Benim ara ara regl sancısı gibi gelip gidiyor. Geçen hafta daha fazlaydı. Bu hafta o kadar değil. Normal. Unutuyorum bir işe dalmışken.
Böyle daha iyi ya. Sonra muayaneye kadar zaman geçmez 😁

Bulantı için erken kalp atışından sonra başlar. Öncekinde olmadıysa belki bunda da olmaz..

Bende o kadr dikkat ediorum doktor yasak bu haftalar alma dedi ben ekmek bile yemiorum nasi aliorum anlamadim😂😂
Off aynı dert bende de var. İlk bebeğimde 25 kilo aldım ilk üç ay 7 kilo almıştım bile ama zayıf hamile kalmıştım baya iştahım da çok artmıştı. Bunda o kadar da yemiyorum dikkat ediyorum bir kilo almışım bile nasıl olur aklım almıyo🙄 ödem oluyo olabilir mi acaba

Off aynı dert bende de var. İlk bebeğimde 25 kilo aldım ilk üç ay 7 kilo almıştım bile ama zayıf hamile kalmıştım baya iştahım da çok artmıştı. Bunda o kadar da yemiyorum dikkat ediyorum bir kilo almışım bile nasıl olur aklım almıyo🙄 ödem oluyo olabilir mi acaba
Ödem gaz yapio sanırım bol su iciorum dikkat ediorum yediklerime ama aldım bu hafta yasak dedi 😂😂

Ya siz kontrole gittikçe benim de gidesim geliyor 😁 Ama doktor 10 gün sonra demişti. Pazartesi veya salı dan önce gitme niyetinde değilim. Gerek yok çünkü. Zaman geçmiyor 🙄
Aynen benimde gidesim gekiyo herkes gittikçe. Doktor 20 gün sonra gel dedi. Daha 6 gün olmuş 😔 Zaman mi geçmiyor acaba 🙈🙈

yoncambenim yoncambenim öncelikle seni etiketleyeyim kuzum..
Doktordan çıktım kızlar kesem 1.73cm boyutunda yolk kesesi görüldü doktor %95 sağlıklı bir gebelik olacağına benziyor dedi.. Vajinal muayne ile kalp atışı duyarız ama sen yinede haftaya gel karından bakalım dedi.. 7+3 e randevu oluşturduk.. Şuan tam 6+1 gözüküyormuş sat tarihine göre birebir gelişim göstermiş. Rabbime şükürler olsun.. Kalbini de duysak çok güzel olacak herşey:KK51::KK200::nazar::nazar::nazar:
Ahhh çok güzel bir haber canım yaaaa çok sevindim😍😍😍😍 bebiş büyüyo

Bulantısı olmayanlar ne kadar şanslı olduğunuzu bilseniz sabah akşam dua edersiniz :)
Ters bısıler olsa vücut tepki verir merak etmeyin.

Bulantıdan dolayı psikolojim bozuldu ve hayattan koptum resmen
Herkesten her şeyden nefret ediyorum deSem asla abartmıs olmam
Aynı durumdayım. Sabah bulantıyla açılış yapıyorum. İş güç yapıp dinlenince yine başlıyor. Hayat kalitem düştü resmen. Annem 9 ay istifra etmiş bende, bende ona benzedim sanırım.

Kizlar bende komtroldan ciktim 5+4 günlük normal karından bişey anlamadı alttan bakti ve ordaydı mercimeğim😍 kalp atışı için 10 gun sonra gitcem bakalim🙏

Eklentiler

• 20211116_125832.jpg
    20211116_125832.jpg
    81,2 KB · Görüntüleme: 67
Ya siz kontrole gittikçe benim de gidesim geliyor 😁 Ama doktor 10 gün sonra demişti. Pazartesi veya salı dan önce gitme niyetinde değilim. Gerek yok çünkü. Zaman geçmiyor 🙄
Hahaha bende böyleyim gitmişken kalp atışı göreyim diye persembeye kadar bekleyeceğim haftaya,

X