2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Çok şükür canım sağlıkla gelsin bebişlerimiz

O kadar bulantıya ve birşey yiyemememe rağmen hamileliğimin ilk kilosunu almış bulunuyorum dokanmayın moralimiz bozuk sen nasılsın?
Bemen bugün 5+⁰. Hiç bulantım falan yok kızımdada olmado.bulantı için erken mi..ağrım da yok..hatta bazen bebek yok mu diyorim sizin nevzaman başladı cnm bulantı

O kadar bulantıya ve birşey yiyemememe rağmen hamileliğimin ilk kilosunu almış bulunuyorum dokanmayın moralimiz bozuk sen nasılsın?
Ya kilo almak güzel sanırım bende tedavinin başından bu güne 9 kilo verdim sanırım sağlıklı beslenmekten ve su içmekten. Bulanti filan yok Allah'a şükür.

Bende o kadr dikkat ediorum doktor yasak bu haftalar alma dedi ben ekmek bile yemiorum nasi aliorum anlamadim
Ay dimi aman doktorda abartmış canım ilk üç ay 2-3 kilo civari almak normal sayılıyor. Aynı şekilde bulantılardan 2-3 kilo vermekte.
Bide belki ilk aylarda gaz falan oluyor ya ondandır yoksa ne kilosu ne münasebet

Bemen bugün 5+⁰. Hiç bulantım falan yok kızımdada olmado.bulantı için erken mi..ağrım da yok..hatta bazen bebek yok mu diyorim sizin nevzaman başladı cnm bulantı
Bulantı genelde 7. Haftada falan başlıyor canım, benim ikiz olduğu için 6. Hafta civarı başladı. Ayrıca bulantı olmaması çok güzel birşey ilk gebelikte olmadıysa ikincide de olmayabilir şanslısın

Canım benim bugün 5+6 aynı senin gibiyim sıfır belirti dün doktora gttim keseyi gördüm çok şükür hiç korkma bu sebeple bende niye bende yok herkesde var falan diyordum ama belli olmuyor demekki olmayabiliyor yani.yada daha erken o sebeple de olabilir.

Ya kilo almak güzel sanırım bende tedavinin başından bu güne 9 kilo verdim sanırım sağlıklı beslenmekten ve su içmekten. Bulanti filan yok Allah'a şükür.
9 kilo mu hay Maşallah zayıfken hamile kalmak daha iyi oluyor canım. Bulantı olmaması çok iyi özenenler var bulantıya, benim bulantımı alabilirsiniz
Kilo almak hamile olduğunu hissettiriyor evet ama çok da meraklı değilim vermesi zor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…