2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
En ilgimi çeken konu.. bayrama denk gelirse doktor olur mu olmaz mı muammasi

Canım farkında değiliz ama gerçekten çok bisi kalmadı aslında ☺
Zaman su gibi geçiyor

Bende 5 temmuzda dogurmak istiyorum bayramdan sonraya kalacagimi düşünmüyorum ama belli olmaz tabi

Ben 24. haftadayım. Doktor 10 gün içinde yaptırman gerek dedi. 25 i geçmesin demeye getirdi yani. Bence sen yanlış anlamışsın
Benm doktorum 22+5 de gittigimde 4 hafta sonra gel seker yuklemesi olacak dedi. 4 hafta sonra 26+5 olmuş olacagim.
Benim doktorum o tarihi vermişti .23+6 da gel yazalım demişti ama fark eder mi bilmiyorum
Idari izni ben de sordum. Gittgimde 22+5 dim. 24+0 da gel dedi. Cumartesiye denk geldigini soyledim sonraki pazartesi gel o zaman dedi. Bazisi erken vermek istemeyebilir.

Bu idari izin hakkinda doktordan alinacak belgeyi herhangi bir doktordan alabilir miyiz? Ben takibinde oldugum doktora sordum ama o ilde oraya kadar gitmesem de buraya yakin ilcede kadin dogumcu var. Kendini hic sevmedigimden güvenilir bulmadigimdan gitmiyordum. Ama 24 haftalik belge icin tolere edebilirim. Ondan alsam olabiliyor demi??

Kız yeter artık. Rahatlayıp olumlu olur musun biraz. , Bir sorun yok. Sen şu ve havuç suyunu iç bunları düşünme.
Aynen ne güzel demiş arkadaşım bak. Ben ne edeyim. 41 yaşındayım. Bu yaşta nas olacak bu işler diyor muyum. Ne ararsan var bende. Evrene olumlu mesaj yollayalım. Murhpy Kanunlarını duymadin mi sen hiç.
Her yer yokuş değil. Sen yokuş semte dusmussun dostum ben ne yapayım. Memleketimi karalama. Ankara Beştepe, İstanbul gibi yedi tepe değil.
Salt vitamin kaynaklı olmadığına eminim ama ispat edemem
Yabancı değiliz bize söyle bari kaç kilo koymuşsun üstüne
Kız valla yediklerimi bir görsen. Gerçekten az yiyorum. Ama sabah 4 kg fazla tartti tartı. Bir insan bir hafta da 4 kilo alamaz bir gariplik var. Geçen hafta tartildigimda böyle değildi. Ama üstüne düşünüp kendimi üzmek ve strese girmek istemiyorum.
Sabah: 1 yumurta bir dilim tam buğday ekmeği biraz peynir bazen tuzsuz 3-4 zeytin. Şekersiz kafeinsiz türk kahvesi
Öğlen: tam buğday ekmeği olan kare tost ekmekelrinden kaşarlı tost 1 tane
Ara: sütlü kafeinsiz filtre kahve
Akşam: 1 kepçe çorba, bir tabak sebze yemeği, 1 kase yoğurt, şekersiz kafeinsiz türk kahvesi
Gece: 1 Etimek yanında biraz peynir. Sonra yine sütlü kafeinsiz filtre kahve. Vallahi bunları yiyorum. Daha ne kadar keseyim ben.
Bundan daha azıni da yiyemem artık

Arkadaşlar ne yazsam bi olumsuz diyip durmasaniz mi artık çünkü şakasına yazdığım ya da cidden tuhaf gelen şeyleri veya öylesine yazdığım şeyleri bile olumsuzluk olarak görmeyin , hamile kaldığından bu yana 8 kilo verdim ve daha gram bile almadım bunu belirttim gayet ilginç geldiği için hepsi bu ...

Ben bunu cidden yazdım ama olumsuz olarak değil arkadas yukarıda kilodan bahsetmiş ya ben cidden kilo almadım henüz onu yazdım bebeğin gramı bile tartıya yansımıyor diye
Bende almadım bebek 490gramdı en son gittiğimde. Demekki yine kilo vermişim diye yordum bende.

Ama bir tık haklıyız kabul et

Bende almadım bebek 490gramdı en son gittiğimde. Demekki yine kilo vermişim diye yordum bende.
Ayni şeyi ben de düşündüm zaten üstte de gülme emojisi ile yazdım ama yine olumsuz oldum neyse .sanırım biz düzenli kilo veriyoruz yoksa bebeğin gramı tartıya yansirdi bakalım biz de illa göreceğiz + lari illaki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…