2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Haklisin canım işte insanın elinde olmadan stres oluyor içinde bi can taşıyınca sorumluluk belki de

Fotoğraf atar mısın?

Kademesi var canim indirdikten sonra en altta yatarken zaten büyümüş olir Allah izin verirse kenarda fermuar var ordan çıkar yardımcı olurum bende de fıtık var öyle düşündüm bi tek memnun kalmama buysa sorun yok

Hangi marka canım?
‐--- ---- -- ---- ----

Annem galiba görünüş olarak beğenmedi, kullanışlı değilmiş diye ayak yapıyor bana 😅🤭

Haklisin canım işte insanın elinde olmadan stres oluyor içinde bi can taşıyınca sorumluluk belki de

Fotoğraf atar mısın?

Kademesi var canim indirdikten sonra en altta yatarken zaten büyümüş olir Allah izin verirse kenarda fermuar var ordan çıkar yardımcı olurum bende de fıtık var öyle düşündüm bi tek memnun kalmama buysa sorun yok

Hangi marka canım?
‐--- ---- -- ---- ----

Annem galiba görünüş olarak beğenmedi, kullanışlı değilmiş diye ayak yapıyor bana 😅🤭

Eklentiler

• Screenshot_2022-03-22-22-44-29-390_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-03-22-22-44-29-390_com.android.chrome.jpg
    48,4 KB · Görüntüleme: 47
Yarın ki devlette olan ayrıntılı usg randevuma gitmekten vazgeçtim. Özele ayrıntıya radyolog a gitmiştim , devlette de radyolog bakıyor o yüzden gereksiz geldi. Randevu bulursam bi ara gidip dr a rica edicem cins biri denk gelmezse inşallah perinatoloji ye kons atmasını rica edicem . Ayrıntılı usg kadar detaylı bakmasa da bi de perinatoloji dr u baksin yüzeysel de olsa 😊 ben bilmiyordum asıl perinatoloji nin bakmasını , galiba onların gördüğünü radyologlarin bazısı göremiyormus işin ehli onlarmis.

Vaka bende şaşırdım 2 gün önde çıktı kan akımına baktı iyi dedi 22+6 516 gram dedi iyi dedi normalde netten baktım 23 te 450 gram olması gerekiyor diyor ama tabi kadınlar kulübün de falan 600 -800 yazmışlar azmı acaba gibi geldi ama doktor iyi dedi yani tansiyon ölçmeye devam sola yatmaya devam bebeğin eşi gibi gelişim de iyi dedi

Vaka bende şaşırdım 2 gün önde çıktı kan akımına baktı iyi dedi 22+6 516 gram dedi iyi dedi normalde netten baktım 23 te 450 gram olması gerekiyor diyor ama tabi kadınlar kulübün de falan 600 -800 yazmışlar azmı acaba gibi geldi ama doktor iyi dedi yani tansiyon ölçmeye devam sola yatmaya devam bebeğin eşi gibi gelişim de iyi dedi
Ay iyi ya bir sıkıntı çıkmasın da. Sağlıkla büyüsünler. Ben de en son 17. Haftamda gittiğimde 200 gram çıkmıştı. Haftasına uygun demişti.

Hadi yaa keşke ağustosun başına fln alsalardı sen kasımda hamile kaldın ona göre ayarlasalardı keşke, doğumdan yapsan 1 haftalık lohusasın nasıl gidicen
Tarihi almışlardı daha yazdan canım hatta değiştirdiler 2 defa yerde yoktu o yüzden tekrar değiştiremezler, birde hamile olduğumu bilmiyordum daha kardeşimle muhabbet arasında dedm bide bu ay hamile kalıyomşm tam düğüne denk geliyor diye sanki Allah söyletti korktuğumuz başımıza geldi ama napalm hayırsyla ikiside olsun bitsin de gerisi olcak bir şekilde

Surrender Surrender 1 dakikadan fazla uzun çalıştırma ak gerekiyomuş canım bende 2 tane bozunca eşim aptala anlatır gibi anlattı öğretti sağolsun 🤪 bende of aman bitsin onunla mı uğraşıcam diye on dakika basıyorum 🤷🏼‍♀️

Bir de ben fakir aldım en son setimi çok çok memnunum
Dınlendıre dınlendıre 40 saatte anca oluyor ama di mi😀

Tarihi almışlardı daha yazdan canım hatta değiştirdiler 2 defa yerde yoktu o yüzden tekrar değiştiremezler, birde hamile olduğumu bilmiyordum daha kardeşimle muhabbet arasında dedm bide bu ay hamile kalıyomşm tam düğüne denk geliyor diye sanki Allah söyletti korktuğumuz başımıza geldi ama napalm hayırsyla ikiside olsun bitsin de gerisi olcak bir şekilde
Kısmet böyleymiş belki iyi olursun gidebilirisn🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Şeker yüklemesi kaçıncı hafta yapılıyor? Bana 28. Hafta dedi sanki geç değil mi ki? Bende yanlış anlamış olabilirim valla bi sekreter ilaçları soruyor bi dr bişeyler diyor muayeneleri 10 dk ya düşürmüşler herşeyi sığdırmaya çalışıyorlar.

Ben 24. haftadayım. Doktor 10 gün içinde yaptırman gerek dedi. 25 i geçmesin demeye getirdi yani. Bence sen yanlış anlamışsın 😁

Bugün doktorumla doğumu konuştum, ya bayrama gelirse ya tatilde olursanız dedim, korkma hep iletişim halinde olacağız ve doğumda ben olacağım dedi.
Doğum 38den 41e kadar uzayan 3 haftalık bir süreç o tarihi baz alma sadece erkende olabilir dedi.
2ler genelde erken oluyor gibi bişiler duymuştum umarım öyle olur ya benim hayalim 1 temmuz falan 😍🙏🏻
Ay böyle doktorla konuşunca iyice heyecanlandım.
Ramazan geçince baya baya az kalacak ben bu ay iyice son hazırlık ve düzenlemelere vereceğim kendimi , odalarını düzenleyeceğim evime alacaklarım çıkacaklar vs. Havalar hafif ısınsın diye bekliyorum💃💃

Bugün doktorumla doğumu konuştum, ya bayrama gelirse ya tatilde olursanız dedim, korkma hep iletişim halinde olacağız ve doğumda ben olacağım dedi.
Doğum 38den 41e kadar uzayan 3 haftalık bir süreç o tarihi baz alma sadece erkende olabilir dedi.
2ler genelde erken oluyor gibi bişiler duymuştum umarım öyle olur ya benim hayalim 1 temmuz falan 😍🙏🏻
Ay böyle doktorla konuşunca iyice heyecanlandım.
Ramazan geçince baya baya az kalacak ben bu ay iyice son hazırlık ve düzenlemelere vereceğim kendimi , odalarını düzenleyeceğim evime alacaklarım çıkacaklar vs. Havalar hafif ısınsın diye bekliyorum💃💃
Ayyyy çok heyecanlı yaa😍😍💜

X