2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Fix mi bu ?
55.56 da mı çıkmadı hiç
Göstergesi falan bozulmuş olabilir mi?
Yani +/- 100gr bile oynamaması ilginç
Fix 55.55 . Aynı şeyi düşünüp esimi tarttim onda değişiyor elime bi sey aldım çıktım yine artıyor yani tartı doğru, ben kilo veriyorum büyük ihtimalle . Neyse bakalım hayırlı geceler herkese

Boşver ne kadar geç görürsek o kadar iyii keşke sadece bebiş kilo alsada biz böyle çıtır kalsak, öyle gitsek doğuma
Ben doktora yeni gittim bir sıkıntı olsa uyarırdı beni herhalde. Hatta gayet iyi olduğunu söylüyor hep. Birde bulantılar sağolsun kilo aldırmıyor ki bana

Ama.genel olarak hic iyi seylerden bahsetmiyorsun , o kadar teselli verdi insanlar yine baska bisey bulup onunla.geliyorsun tamam anliyorum korkularini ama seninle bizde üzülüyoruz ,guzel seyler duyalim insallah artik senle ilgili burda senle ilgili tek istegim bu sagsalim kucagina aldigini gorelim inşallah

Keşkeee ssğlıksal bir sıkıntı yok çok şükür mide bulantısı elbette zor ama bebek sağlıkla büyüyor kilo derdi yok süper Bi durum bence
Neyse artık Temmuzdan sonra bizde diyetle kafayı bozarken siz keyif yaparsınız

Ben başka bir şey bulup onunla gelmedim o mesaji gülme emojisi ile gayet normal yazdım yani bir sorun gibi değil siz her yazdığımı sorunmus gibi anlıyorsunuz bence

Bizde farkettiysen hep sana gülerek tatlı tatlı teselli vererek anlattık konuştuk.
Kimse abartılarını küçümsemedi, sana kaba davranmadı ters konuşmadı. Tüm bunlara rağmen alınganlık gösteriyorsan kusura bakma ama hepimiz aynı süreçlerde aynı endişelerdeyiz ama birbirimize kusup yüklemiyoruz hiç bir şeyi.
Anlık dolup taşsak bile sakinliyoruz.
Gereksiz olduğunu düşünüyorum bu tavrın.

Öyle düşününce çok güzel zaten, bende şu an öyle teselli ediyorum kendimi
Ama şu yönden kötü canım hiç bir şey çekmiyor. Ağzımın tadı yok ne yesem tat almıyorum. Önceden bayılarak yediğim yemeklerin şimdi kokusuna tahammül edemiyorum. Keyifle yemek yemeyi o kadar özledim kiii ahh ahh
İnşallah doğumdan sonra sapıtıp fazla fazla geri almam bı kiloları

Ya ne güzel bu konuda şanslı gör kendini keşke bende senin gibi olsam. Bu konuda çok imreniyorum

Kızlar pazar günü öyle ishal oldum sandım gittim baya sulu geldi sabah kalktım bisey yok bu sabah o kadar da sulu olmasa gene de cıvık tı bence yediklerim le alakalı çünkü ishal demek günde 3 ten daha çıkmak demek öyle bisey yok tuhaf herkes kabız olur normalde

Yediğin bişeyle alakalı olmuş olabilir canım bende de ishal oluyor genelde kabız olmam

Aynen bende aldım sabah attım hatta buraya kalın güzelde inşallah bitmemiştr ben gittiimdede az vardı
ben de az önce işe geçerken bime bakayım dedim gördüm sonra google dan bakayım yorumlarına dedim biri çarşafa geçiyor falan demiş.almadım bayağı da vardı yani 5-6 paket.kalınsa akşam giderken bi daha bakayım:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…