2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kizlar hadi bana fikir verin kararsiz kaldım
.
Benim yarin şehir hastanesine ayrıntılı usg randevum vardı ama özele gittim güzel baksin diye..
Sizce buna da hazır randevu varken gideyim mi yoksa kalsın mı?? Karar veremedim sizce
Not: arabamız serviste dolmuşla gitcem o yüzden gidersem ..
Ona göre karar verip saçımı düzleştiricem

Ben sagolasin sabah gördüm mesajını ama gidemiyorum inan öyle yokuş öyle yokuş ki bi gideyim alayım geleyim yavaş yavaş istiyorum ama mümkün değil bıktım ya
Ayyuy bidahakine o yokuşu çeksene merak ettim karda kışda ne yapıyosunuz , en sevmediğim yokuşlar benimde

Varsa randevun git fazladan birşey olmaz görürsün bebeğini, ama birşeyi takmamak kaydıyla
Sadece bebeğini gör

Ayyuy bidahakine o yokuşu çeksene merak ettim karda kışda ne yapıyosunuz , en sevmediğim yokuşlar benimde
Çeksem kalbine iner araba ile çıkarken bile yatar pozisyona geliyoz koltukta.. kışın genelde araba inmiyor kayıyor esim paso sövüyor çok kar yağmış yol temizlrme olmamışsa arabayı caddeye bırakıp yayan çıkıyor..
İlerde pazar var oraya gidemiyorum düşün ilk evlendim pazara gittim cahillik işte çıkarım sandım bi de bime biseyle4 gelecekti bakarim diye Allah im tovbe mutlaka cekicem canım unutmazsam

Abbowwww kışı ayrı dert yazı ayrı dert yaaaa, kışın karda çıkılmaz, yazın terden çıkılmazzzz abbowww

Abbowwww kışı ayrı dert yazı ayrı dert yaaaa, kışın karda çıkılmaz, yazın terden çıkılmazzzz abbowww
Yazın evet çıkmak mümkün değil nefes nefese zaten kışın kesinlikle inmiyorum inemem de zaten vallahi hep istiyorum bi çıkayım iki dolanayim pazar gezeyim bi bime falan gireyim o bile lüks bana kuleye hapsedilmiş gibi evime gelen arkadaşlarım eş dost şok oluyo ilk geldiklerinde ankaraaaaa senden iğreniyorummmm heryerleri yokuş

Taşın bacım sen ordan taşın aramaya başla ev sen
Ay merağımdan baktım Hemen dikmen yokuşı çıktı

yoncambenim bak Eki Görüntüle 3032049
Buysa bence bi nebze iyiiiii ben daha kötü yokuşlarda gördüm arabada baya uatar vaziyet diyoooo, kesinlikle fotosunu merak ettim

Surrender 1 dakikadan fazla uzun çalıştırma ak gerekiyomuş canım bende 2 tane bozunca eşim aptala anlatır gibi anlattı öğretti sağolsun bende of aman bitsin onunla mı uğraşıcam diye on dakika basıyorum

Bir de ben fakir aldım en son setimi çok çok memnunum

Fotoğraf tam yansıtmaz mümkün değil kizlar fotoğraf da çeksem. Bizzat yaşamanız o yokuşu çıkmaya çalışmanız veya inmeye çalışmanız lazım fotografla olmaz

İzmirde çok yokuşlu kısımları olan yerler var bu ne ki , İstanbul için 7 tepe İstanbul demeleri de keza, o yokuşları anlatan şarkılar var . Mesela arkadaşımın evi Yeşilyurt diye bir semtte öyle bir dik yokuş ki, ama yani orada yaşıyorsan alışacaksanız yapacak bişi var mı?
Kendine dert etme bebekle zaten zor olacak girip çıkmak bari şimdi bol bol çık yaza kadar bence.

Kiz çıkamıyorum ki cidden bak yokuşu çıkamıyorum ne hamile iken ne değilken düz yerde büyüdüm belki ondan ama mümkün değil çıkamıyorum

Taşınma durumunuz var mı peki
Bir kere Maraş’a gittim arkadaşın evi öyle bir yokuştaki. Oğlumu bebek arabasına koydum markete götüreceğim. Araba elimden kaçsa mümkün değil yakalayamam, ay nasıl korkmuştum. Sürekli öyle bir yerde yaşadığımı ben de hayal edemiyorum hiç alışkın değilim yildizsavascisi

Taşınma durumunuz var mı peki
Suan pek yok canım çok borcumuz var kredi .. tasinma gidilen evin tadilat işi düzenlemesi falan üstünden kalkamayız
Hayal edilmez yaşanır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…