2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ne dedi doktor. Geçmiş mi.
Vaka bende şaşırdım 2 gün önde çıktı kan akımına baktı iyi dedi 22+6 516 gram dedi iyi dedi normalde netten baktım 23 te 450 gram olması gerekiyor diyor ama tabi kadınlar kulübün de falan 600 -800 yazmışlar azmı acaba gibi geldi ama doktor iyi dedi yani tansiyon ölçmeye devam sola yatmaya devam bebeğin eşi gibi gelişim de iyi dedi

Ahahahq aşk olsun

Ayyyy geçer gider hepsi boşverrrr napalım artık analık zormuş
Sormaa vallaa, hepsi olur da dogum tam kardeşimin düğününe denk geliyor ona çok takılıyrm bende bitanecik kardaşım var zaten onunda en güzel zamanında yanında olamcm onlar beni düşünüyo ben onları inşallah bayramdan önce alırım kucagıma diye hep dua ediyorum tabikiii zamanında gelsin hayrlsyla ama bakalm neler yaşıcaz

Düğün ne zaman ki , bayram 9 una denk geliyor senin haftana göre sen zaten dogursan da dogurmasanda gidemezsin bence dogurmasan en ağır doğurdu doğuracak halinde olursun, dogursan daha yeni doğum yapmış olacaksın

Düğün ne zaman ki , bayram 9 una denk geliyor senin haftana göre sen zaten dogursan da dogurmasanda gidemezsin bence dogurmasan en ağır doğurdu doğuracak halinde olursun, dogursan daha yeni doğum yapmış olacaksın
Aynenn canımm durumum çok vahim düğün 22 sinde benim de normal doğum 15ine veriyor bende sezeryan istyrmm öyle olursa temmuzun ilk haftası bayramdan önce olur diye düşünüyorum eğer olursa da düğün de 20günlük falan olur öyle olursa az da olsa toparlamş olurum yakın zaten biraz giderim diyrmm da kısmet tabii şmdiden düşünmekten bir hal oluyorm

Ben sunny baby aldım aldığımda 679 du şimdi 1080lerde üst kattan sonra kullanışsız olursa oyun parkı olarak kullanır artık napiyim şimdilik oda açacak yerim yok valla duruma göre denicez bişiler

Acik konuşayım bacım o iş yaş

Ben sunny baby aldım aldığımda 679 du şimdi 1080lerde üst kattan sonra kullanışsız olursa oyun parkı olarak kullanır artık napiyim şimdilik oda açacak yerim yok valla duruma göre denicez bişiler
O modeli duymadım elele ve kanz dan ben de %95 elele alacağım annem galiba görünüşü beğenmedi kullanışlı değilmiş diye ayak yapıyor
Kızlar bime alt açma örtüleri gelmiş bu saatte uğradım 3 paket vardı bilginize
Tanesi kaça canım ve içinde kaç tane var ??

Aynı şehirdeyseniz gidersin her türlü canım

Hadi yaa keşke ağustosun başına fln alsalardı sen kasımda hamile kaldın ona göre ayarlasalardı keşke, doğumdan yapsan 1 haftalık lohusasın nasıl gidicen
Kızlar dicem
El blanderı kullanmayı resmen bilmiyorum. 4 tanesinin de motoru yandı
Neden ki acaba ? Uzun süre çalıştığı için mi
?
Onları saniyede bi kapatıp çalıştırıcan, hep çalıştırınca motor bozuluyorr saniyede bi kapa aç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…