2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ikea nin anne yani karyolası var. Ahşap olan, klasik model. Ondan sipariş vereceğim. İçine de güzel bir yatak. Bir de çok büyük olmayan bir sifonyer aldık. Birkaç yıl idare eder bizi

Benim arkadaşımda park yataktan hiç memnun kalmadığını söyledi. Özellikle benim bel fıtığım var
Kademesini indirdikten sonra çok zorlanmış, sen hiç yapamazsın belin mahvolur dedi. O yüzden mecburen bende eledim park yatağı

Genelde kullanışlıymış park yatak, ama anneler görünüş olarak pek sevmiyor onu

Park beşik aldık ama kullanmadığımız için kullanışlı mı bilmiyorum

2 haftadır süpürge açılmadı evde bugun kırdım kendimi temizlik için, resmennnn ev temiz koktu kendine geldi yaaaaa
Huzur doldum vallaaaa temizlenince rahatlıyorum
Yarım saat yaptım 15 dk dinlendim bu bel ağrısı bitiyo insanı
Kar yağmur bitti artık camlarıda silebilirim

Büyük temizlik bebek doğmadan önce, oğluşumaaa hazırlık yapıcam temiz temiz gelsin

Ben de ramazan sonrasını iple çekiyorum valla
O zaman temizlik yaptırıcam, bir de haziran ortası gibi.
Cidden sıkıldım evin bu halinden.
Mutfak dolapları ağlıyor artık beni sil diye
En son gebelik testimi yapmadan bir gün önce silmiştim
Kışın yapılan temizliği de pek sevmiyorum ben gerçi.
Ama en azından iki ayda bir falan şöyle biraz detaya girmek iyi oluyor
Temizlik dediğin yazın işi. Ferah ferah camlar da açık olacak havadar olacak ev

Bendr yazın çok terliyorum yaparken sinirleniyorum şimdide terliyorum ama hava soğuk yaaaa camları acıyorum daha rahat oluyor ozman aynen bende dediğin zamanlae daha detaylı yapıcam perdelerle birlikte ama orda annemi fln çağırırım son aylar yapamam bu şekilde herhalde ama cidden temzileyince rahatlıyo insan
Ama nankör işte 2 gün sonra yine aynı

Naberr kızlarrr güle güle kirlet evceğzini bende bayram bitişi hemen badana yaptırcam cok iş var ramazan geldi resmen zaman nasıl geçiyor Bi bakmşz bayram sonrası yaz zaten bişey anlamayız doğuruveririz inşallah gerçi yaza denk gelcek biraz zorlanacaz ama sağ salim kucağımıza alalım hepimiz cok işim varrrrr düşündükçe geliyolar bana

Ilk hamilegimdeyken 2. Gecirdigim enfeksiyon yogu n olunca doktor erken dogumu tetikleyebilir kasilman var demisti o zaman 29.haftadaydim
Ben de kasılma gormedi ama ben kendiaine belirttim bilmiyorum sorun olsa derdi çok normal karsiladi doktor. Suan enfeksiyon adına bişey hissetmiyorum. Insallah gecmistir. Ilac kullandim hem de 2 tane kullandim.

Haklisin canım işte insanın elinde olmadan stres oluyor içinde bi can taşıyınca sorumluluk belki de
Ikea nin anne yani karyolası var. Ahşap olan, klasik model. Ondan sipariş vereceğim. İçine de güzel bir yatak. Bir de çok büyük olmayan bir sifonyer aldık. Birkaç yıl idare eder bizi
Fotoğraf atar mısın?
Kademesi var canim indirdikten sonra en altta yatarken zaten büyümüş olir Allah izin verirse kenarda fermuar var ordan çıkar yardımcı olurum bende de fıtık var öyle düşündüm bi tek memnun kalmama buysa sorun yok
Genelde kullanışlıymış park yatak, ama anneler görünüş olarak pek sevmiyor onu

Park beşik aldık ama kullanmadığımız için kullanışlı mı bilmiyorum
Hangi marka canım?
‐--- ---- -- ---- ----

Annem galiba görünüş olarak beğenmedi, kullanışlı değilmiş diye ayak yapıyor bana

Kizlar Allah korusun bu 3lu tarama orta risk durumuna dair bir gerçeklik payı olsa bir yerden bile olsa belli olurdu demi ayrıntılı ultrason da.. Ben dr sorun görmeyince rahatlamak istiyorum ama bazısı da ayrıntılı da belli olmadan da olabilir diyor

İyi senden naber oooo sen baya derin girişicen madana flndaaaa ben kracıyım oyuzden girmiyom o işlere belki kışa doğru ev alırsak çıkıcaz ayyyy senin baya büyük işin var ama o şekilde zaman hızlı geçer, eşimde öyle diyo raamazan bayram derken bi bakmışızzz a 8 aylık oluvermişiz bazen diyorum 6 ay ne ara geçt diye allah şimdiden kolaylık versin

Kredi kartı çıkarttım.
Daha fazla para harcamak icin

İnşallah alışkanlık yapmaz. Cunku ben borca alışkın değilim.
Laptopumu yenıleyeyım
Robot alıcam
Toz torbasız süpürge alıcam işte
Ooooo baya bi şey alıcaksan yandın kredi kartı patlar laptop robot süpürge hepsi şuan baya pahalı

Yaaaaa sen dr inan o yok diyosa yoktur, sen niye illa bişi arıcan, bak hep olumsuz düşünüyosun, nasıl geçicek böyle 9 ay
Morkahve bak kadının kanaması oluyo fln valla yinede hep olumlu gülüyo ne güzel, geçicek çünkü biliyor

Bebek iyiyseeee doktor iyi dediyse düşünme kötü olumsu şeyleri azcık hamileliğinin keyfine çıkar ,
Git kocişine aşer , uğraşsın koştursun

Canım biraz rahatla artık, sonra bu günleri hatırlayıp niye bu kadar stres yaptım diyeceksin. Hamilelikte ne kadar rahat olursan bebek de doğunca o kadar rahat oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…