2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Yaaaaa sen dr inan o yok diyosa yoktur, sen niye illa bişi arıcan, bak hep olumsuz düşünüyosun, nasıl geçicek böyle 9 ay🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
@Astirid bak kadının kanaması oluyo fln valla yinede hep olumlu gülüyo ne güzel, geçicek çünkü biliyor

Bebek iyiyseeee doktor iyi dediyse düşünme kötü olumsu şeyleri azcık hamileliğinin keyfine çıkar ,
Git kocişine aşer , uğraşsın koştursun😍🫣:rapci:

Canım biraz rahatla artık, sonra bu günleri hatırlayıp niye bu kadar stres yaptım diyeceksin. Hamilelikte ne kadar rahat olursan bebek de doğunca o kadar rahat oluyor

Haklısınız kizlar ya zaten bin pişman oldum su 3 lu taramayi yaptırdıgima sadece ayrıntılı usg yi yaptırmak daha mantıklıymis.

Kizlar Allah korusun bu 3lu tarama orta risk durumuna dair bir gerçeklik payı olsa bir yerden bile olsa belli olurdu demi ayrıntılı ultrason da.. Ben dr sorun görmeyince rahatlamak istiyorum ama bazısı da ayrıntılı da belli olmadan da olabilir diyor
İnternetten araştırma yapma artık lütfen, hamileliğinin başından beri çok darladın kendini.
Bir bakışındaki stres bile o çocuğa etki ediyor. Yapma

Kredi kartı çıkarttım.
Daha fazla para harcamak icin 😂
:tokat:

İnşallah alışkanlık yapmaz. Cunku ben borca alışkın değilim. :KK53:
Laptopumu yenıleyeyım
Robot alıcam
Toz torbasız süpürge alıcam işte 🤪
Bir de inşallah alışkanlık yapmaz diyor
Bi gülesim geldi :KK45:
Ben az önce borcunu ödedim birazdan çökerm üstüne :KK53:

Ben ponpon bandana alıcam ama :KK70:

Ayrıntılı usg esnasında baktıkça normal falan dedi doktor sonra işlem bitti dışarı aldılar bizi hemşire getirdi raporu verdi kizlar size de işlem sonrası direk raporu mu verdiler yoksa sonra Sandalyeye oturup bi konuştunuz mu??
Yoo direkt raporu verdiler aynen sendeki gibi

İyi senden naber😍😍😍 oooo sen baya derin girişicen madana flndaaaa ben kracıyım oyuzden girmiyom o işlere belki kışa doğru ev alırsak çıkıcaz😃😃 ayyyy senin baya büyük işin var ama o şekilde zaman hızlı geçer, eşimde öyle diyo raamazan bayram derken bi bakmışızzz a 8 aylık oluvermişiz bazen diyorum 6 ay ne ara geçt diye 😃😃 allah şimdiden kolaylık versin😂😃🫣
İyi valla bende ne olsun 😍😍aynen öyle gercekten bende öyle düşünüyorum, işimi sormaa bende karışık durumlar cok anlatsam roman olur 😂 amin canım hepimize 😍

Haklısınız ya stres çok etkiler deniyor bebeği 🤦🏻‍♀️
Kesinlikle
Dün ben çok yordum kendimi
Ay niye bu kadar iş yaptım diye kendime kızdım durdum bütün gün
Bebek de hareket etmedi
Kendimi kasmışım galiba biraz
Bugün dünyanın yolunu yürüdüm ona rağmen takla atıyo :emir_bebek:
Her seyi anlıyorlar her seyi

Gerçekten amacım 1 senelik kullanıp
Kapattırmak😂
O kadar mı zor diyorsun yani :KK53:
Yani biz bir dönem kapattık hepsini aslında. Oldu mu oluyor.
Ama borcunu ödediğin anda kapatman lazım. Ertelersen kalır
Zaten bankalar sana bir sürü sey sayıyo kapatma diye
Ben en sonunda kavga etmiştim sizin Türkçe kıt mı kapat artık diye :KK70:

Ama bahsettiğin ihtiyaçlar için kredi kartı da en mantıklısı her daim

İyi valla bende ne olsun 😍😍aynen öyle gercekten bende öyle düşünüyorum, işimi sormaa bende karışık durumlar cok anlatsam roman olur 😂 amin canım hepimize 😍
Ayyyy geçer gider hepsi boşverrrr napalım artık 😂 analık zormuş 🤪
Keşke alaydın. Gecen sene fiyatlar çok iyiydi. Benimki cortlamadan alayim diyorum. 😀sanirim 9 yıldır kullanıyorum.
Vallaa keşke alsaydım nerden biliyim🫣🤦🏼‍♀️😃Ayyyy böyle ev aletler beyaz eşylarda bi anda gidiyo gittimide hepsi aynı anda gidiyo cidden tam onlar bizi terketmeden almak lazım😂😂

Kizlar Allah korusun bu 3lu tarama orta risk durumuna dair bir gerçeklik payı olsa bir yerden bile olsa belli olurdu demi ayrıntılı ultrason da.. Ben dr sorun görmeyince rahatlamak istiyorum ama bazısı da ayrıntılı da belli olmadan da olabilir diyor
Kızlar yildizsavascisi yildizsavascisi kuzumuzun ismini görür görmez “kesin yine gereksiz panik olmuştur, canını sıkmak için bir şey bulmuştur, ha böyle yapınca bizim de bir canımız sıkılmıyor değil” diyen kaç kişiyiz 😁
Beğenin de sayımızı bilelim ☺️
Canım benim, grubumuzun panik annesi… Durup durup niye kafanı böyle şeyler takıyorsun?
Ayrıca grubun geneli senden daha sakin olduğu için, doktorun dediklerine güvendiği için, her panik halinde yazdığın sorunun cevabını da bilemez, tahmin edemez ki 🤭
Hepimiz gibi senin de kaygıların var anlıyorum ❤️ “Anne olmak isteyenler” topiğinde de beraberdik 🤗
Ama inan benim bunları okurken nefesim daralıyor, sen nasıl dayanıyorsun 😔
Lütfen sakin ve olumlu ol, bebişlerimiz Allah’a emanet 🌸❤️

Yani biz bir dönem kapattık hepsini aslında. Oldu mu oluyor.
Ama borcunu ödediğin anda kapatman lazım. Ertelersen kalır
Zaten bankalar sana bir sürü sey sayıyo kapatma diye
Ben en sonunda kavga etmiştim sizin Türkçe kıt mı kapat artık diye :KK70:

Ama bahsettiğin ihtiyaçlar için kredi kartı da en mantıklısı her daim
Ben nakıtcıyım. Eşim de öyle. Şunları alayim bitsin
Kapatırım. Cunku bu sefer gereksiz ne varsa alınıyor yahu
Sanki bedava :KK53:

X