2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Benim de bpd küçük 5 gün geriden geliyor. Olumsuz birşey demedi ama aklıma takılmıyor değil.

Benim de aklıma takılıyor şahsen ..
Balık Ceviz falan yemiyorum ondan kafası geriden geliyor olabilir mi kizlar ???
Kötü bir şey olsa doktor söylerdi bence, illa strese sokmak istiyorsunuz kendinizi hee
Bebişe stres yaptırmayın, doktorunuza güvenin. En önemlisi internetten sürekli araştırmalar yapıp canınızı sıkmayın. Bana kendi doktorum dedi çoğu bilgi yanlış hiç okuma diye.

Boyle bi Oklava ile kovalamaya ihtiyacım var sanırım ben Kuruyemis den nefret ederim oldum olası.. Ceviz yemiyorum balığı da çok nadir yiyorum ondan mı baş çapı geriden geliyor diye kafaya taktım analık iç güdüsü mu vicdan azabı mi bilmiyorum

Kendi doktorumla görüştüm ortapediye gideceğim ama hamilelikte aktif bir tedavi yapılmaz alternatif şeyler düşün dediği için yaşayanlara sormak istedim
Bende de var ama hamilelikten öncesinden var.. Boyundaki stres kasıma ve ağrıyan bölgye zeytinyağı ya da kantoron sürüyorum yumuşatıyor, bir de atel var bileğe takılan onu alabilirsin uyurken bile takılıyor ..Dr belki magnezyum ya da b12 verir diye dedim fizik tedavi uzmanına gitsen daha iyi olur belki ama dr nasıl yönlendirdiyse öyle yap tabi ki canım ...youtube da egzersizleri var bir de rahatlatan birkaç hareketi gün içinde yapabilirsin

Evet sizi bir sarsıp kendinize getirmek lazım
Canım benim kuzenim yeni doğum yaptı geçen akşam onunla uzun uzun konuştuk. Onunda baş göbek kısmı falan sürekli oynuyormuş her gittiğinde geri çıkıyormuş mesela. Ama doktorda söylemiş bu normal bir şey diye. Zaten doğuma kadar normal gününe geliyormuş.
Ve beslenmeyle ilgili olsa ben hiç doğru düzgün yemek yiyemedim biliyorsun. Sadece makarnayla beslendim hatta son zamanlarda. Ama bebişim hep bir hafta önde. Önemli olan annenin pozitif olması bence. Ben hiç ne araştırma yapıyorum ne başka bir şey. Doktor nederse o diyorum.
İnternet çok yanıltıyor. Uzak duuurr

Kız saçmalama ne alakası var. Ben de sevmem ama eşim her şeyin içine ceviz atarak zorla ağzıma teperek. Hafta 1 gün zorla balık yemi sağlayarak bugüne geldik. Bizim baş çevresi de 1 hafta geride. Oğlumda hiç balım ceviz filan yemedim. Onun kafası da olması gerekenden büyüktü.

Kızlar bu setlerden aldınız mıı?
Aldıysanız linkini paylaşır mısınız

Eklentiler

• 2D447AEF-31F4-4725-BE84-BD0F346A2EE0.jpeg
    91,9 KB · Görüntüleme: 58
Kızlar bu setlerden aldınız mıı?
Aldıysanız linkini paylaşır mısınız
Ben aldım ama yanındaki babynest yok. Ben 3 kere aldım. Geri yolladım. En son aldığım ise;
Mordesign Puset Minder, Örtü - Çarşaf 4'lü Set 310,00 TL yerine 299,90 TL

Eklentiler

• Screenshot_20220322-173658_Instagram.jpg
    73,9 KB · Görüntüleme: 49
  • Screenshot_20220322-173655_Instagram.jpg
    67,6 KB · Görüntüleme: 46
Hemen bakayım
Bende instagramdan beecollectiondan aldim babynest yok ama benimkinde. Bu set benim ki
Fiyatı nedir acaba?

Kızlar idari izin için raporu 23+6 da yani yarın almak istesem verirler mi acaba ya perşembeye randevu bulamadım

Şu 3lu tarama orta riskli çıkması ardından amniyosentez suyu normal sınırında altında azalmış çıkması baş capinin az geride çıkması ben biraz bunaldım galiba ya bi de kötü huyum var herseyi internett3 bakıp araştırıyorum başına gelenleri okuyorum suyu azalan herkes kaybetmiş bebeğini falan Allah esirgesin direk basima ağrılar giriyor
Benim esimde o azim yok sadece ye diyor yiyemiyorum deyince yedirmek için bi şeylere katıp yedirmeye falan çalışmıyor ben de açıkçası yemek için çaba sarf etmiyorum anca tatlıda severim cevizi onu da yapmıyorum insülin direnci için balığı 3 haftada 1 falan yiyorum belki daha geç sonra vicdan yapıyorum çocuğun zekasını etkiler miyim diye

En azından 1 buçuk 2 yıl oda yapmayı düşünmeyenler beşik olarak ne aldınız ya ben park besik alacaktım ama annem hic güzel kullanışlı durmuyor hem bi komşuya sordum almışlar memnun kalmamislar dedi kafam karıştı sizin öneriniz nedir ??

Benimki şu tarz olacak ama park yatağa da kullanışsız denildiğini ilk defa duydum. Görsel olarak çok göze hitap etmeyebilir ama kullanış açısından çok iyi. Benim duyduğum ve araştırdığıma göre

Allah korusun hiç bir şey olmayacak allahın izniyle. Sende olumsuz düşünceleri at kafandan evet bir kaç şey üst üste gelmiş ama sen annesin bebiş için güçlü olman lazım. Stres sıkıntı bebeği daha çok etkiliyor unutma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…