2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
İkinci çocuğu olacak anneler temsili

Canı kabul etmek istemiyor bence bal gibi de bilir. Ben kime çekmişim peki benim anne tarafında da baba tarafında da hep bir kız bir erkek oluyor eşim in tarafında da sürekli kız doğuran yok.
Tamamen kader kısmet

Canım kardeşlerde bile fark oluyor. Kim hızlı ve daha istekliyse o kazanıyor

Annemin 6 kızı var. Gerçi arada düşüklerde erkek olduğu söyleniyor. Kardeşlerimin arasında iki kız, kız ve erkek, ikizi olan da var. Çift yumurta ikizi genetik derler ama bizde tek bir ablamda oldu mesela

Benim detaylı usg raporunda her ölçünün yanında farklı hafta değeri yazıyor. Sorun olacak kadar olsa doktor uyarır zaten rahat olun. Ayrıca ben her seferinde tam ölçü alabildiklerini sanmıyorum. Ultrason ya bu ne kadar düzgün gösterebilir ki?

......günaydın
İdrar
Aclık icin kan verdim. 1 saat içinde de tokluk verdım. Tokluğu parmaktan verdım

Tokluk 114 cıktı
Açlık yarın çıkar sanirim.
Haftaya pazartesi de doktoruma giderim

Ben de sabah sabah aç karna meyveli sodayı içtim İkinci kan için bekliyorum.
Çıkarken de idrar veririm..

Bende de var bu 11.haftada saptandı o zamandan beri aspirine devam ediyorum preeklampsi için risk ama tek taraflı olması daha düşük risk, gebelerde sık görülen bir durum içinizi ferah tutun
Benim de 13. Haftada tespit edildi. 32. Haftaya kadar coraspine devam ederiz dedi. Tek taraflı direnç, iki taraflı olmasından iyidir yine. Bu günümüze şükür ne diyelim. Bebeğim sağlıklı ama kilosu boyu güzel gidiyor Allah isteyen herkese versin. Ben 5 yıldan sonra tüp bebekle hamile kaldım. Oğluşum olacak

Sonuca gore yükleme olmuyor muydu ?

Direk yükleme için gelinince önce aç karna kan alıyor, solüsyonu 10 dakika içinde komple bitirip , 1 saat ve 2 saat sonra kan veriyorsun. Ben 3. kan için bekliyorum.

İdrar numunesi verdim şimdi. İnşallah enfeksiyon çıkmaz. Çıkarsa da çaresi var çok şükür

Anladım. Ben daha önce hiç yaptırmadım yükleme.

Aynen enfeksiyon çıksa bile çaresi var
Merak etme.

Ben de idrar verdım
Bakalım artık :)

Kalsıyum
Hen tatlı hem ekşi tadı var. Şekerli gazoz içiyorum sanki
İnşallah bunlar kilo yapmaz

Yapmaz yapmaz şifa olsun. Vücut herşeyi yağa döndürmeye çalışıyor ama
Ben de iki hafta sonra 1 kilo fazla çıktım..
.
Efervesan tablet içmek zor geliyor bana ya. İşyerinde masamın üstünde olunca unutmuyordum da, evde olunca hep unutuyorum
Yine magosit yazdırdım o yüzden. Hapları sırayla yutuyorum..

Anladım. Ben daha önce hiç yaptırmadım yükleme.

Aynen enfeksiyon çıksa bile çaresi var
Merak etme.

Ben de idrar verdım
Bakalım artık :)

Ben 6 sene önce yaptırdım ama toplamda 3 defa kan verdiğimi hatırlamıyordum.
Hemşire "ilk bir saat mi geçti?" diye sorunca "1 saat sonra tekrar mı vericem" diye sordum. Şimdi yine bekliyorum

Kızlar günaydın dr dan geliyorum adam hem yaşından dolayı hem de 3 ilçenin de hamileleri ona geldiğinden her türlü vakayı görmüş biri fikir almak iyi geldi. Raporu gösterdim sonra kendisi de ultrasonla baktı korkulacak bir şey yok geldikçe kontrol ederiz bebeğin gayet iyi dedi çok şükür. Bacakları çok uzun dedi Dedim ablaları da aynı biraz daha doğurmaya devam edersem kız voleybol takımını kuracağız Yalnız gr olarak detaylıdan çok daha fazla çıktı günlerdir camış gibi muz yediğim için mi ultrason cihazı farkı mı bilmem ama o da iyi geldi moralime. İnşallah böyle de gider sağsağlim doğursak şu beberi

2 hafta sonra 1 kilo mu kaç kilo aldın bakım sen söyle?

Evet, hap olarak daha kolay. Ama ard arda alınması doğru mu bilmiyorum. Soracaktım doktora onu

İnş biri tutunmştr Bu sabah kanamam başladı. Dün öğlen 13.30da beta 306 çıkmıştı. Sabah kanamam olumca doktorum kan ver hemen dedi kan verdim bu sabah saat 9da 406 çıktı. Doktoraum saat 15:00te gel ultrason la bakalım dedi ama bu değerle bişey gözükmez ki değik mi? Sizce ne yaşıyorum artışıma da çok iyi dedi doktr

Ben de sağlık ocağına tahlil vermiştim dün. Kanım biraz sınırda çıkmış. Beslenmede tosta ara vermeliyim sanırım

Beslenme zincirinde sadece tost beslenen canlı yazacak bu gidişle senin

2 hafta sonra 1 kilo mu kaç kilo aldın bakım sen söyle?

Evet, hap olarak daha kolay. Ama ard arda alınması doğru mu bilmiyorum. Soracaktım doktora onu

Yok ya ben 4.aydan sonra hızlı aldım. Ekmeği midemi bastırsın diye çok yedim. İki haftadır yavaşladım o yüzden 1 kilo almışım dedim.
68-69 arasıydım hamile kaldığımda. Dün 76 çıktım.

Kaldı ki tartı 77 dedi ama kıyafet ve botlar yüzünden ben çıkardım 1 kiloyu

Bazen ara veriyorum haplar arasında..

Ama sanki 2 haftada 1 kilo çok iyi gıbı . Ben de takip edeyim bakayım

Böyle sürekli tost yiyen arkadaşımda şeker çıkmıştı inşallah ben de çıkmaz
Sadece kahvaltı ve öğle yemeğinde yiyorum ya abartmayalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…