2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bu rahim uzunluğu neye göre düşüyor acaba canım bilgin var mı?
Canım kasilmalar rahim boyunu kısaltır.bebek büyüdükçe rahim boyu kısalır baskı arttığı için .önemli olan erken haftalarda kısa olmasın. Rahim yetmezliğinde kısalıyor.normal bir gebelik bile olsa takip edilmeli.

Selam arkadaşlar.bi sorum olacaktı kaşık ağrısı yaşıyor musunuz acaba?benim 1-2 gündür var cumartesi kontrolumm vardı ama o gün ağrı yoktu doktor da herşey yolunda dedi.simdi bu ağrı düşündürüyor beni.ve doğuma kadar sürecek mi böyle acaba fikriniz yada yaşayan var mı bunu

Çıkmayacak değil de çıkmama olasılığı yüksek dedi .Hani kesin konuşmadı. 50 lik kutu ictim .yüksek çıkarsa 75 lik içeceğim ve onda 3 saat bekliyormussun.Sadece kilo değil de belki bebeğin suyuyla falan da alakalı. Suyu da iyi dedi .inşallah çıkmaz kimsede .çünkü şeker çıkınca bebeğin organlarına zarar veriyormuş şeker ve 2 haftada bir bakmamız gerek dedi

Ben bu durumu bugün doktoruma sordum .Adet agrisi gibi oldu dedim .Öncesinde rahim ağzımı olctu yine ,doguma kadar açılmaz, uzun ve kapalı dedi .Galiba buna dayanarak da ağrın olabilir önemli olan taze kan gelmesi dedi .Ağrının olması normal dedi .

Ay inan suyu da içiyorum şu soğuk havalarda rağmen ama yine de sınırın da altında çıktı interntten başına gelenleri okudukça canım sıkıldı.. havuc suyu icicem inşallah
Doktorum sebzelerin meyvelerin suyunu içmekten ziyade posali olarak tuket dedi .hem kabizligi onluyor hem de sekerini yukseltmez dedi .

Sizde de oluyor mu sık sık

Ben de çok 2.el taraftarı değilim sonuçta mikrop geçebilir. Ben chicco nun teshir ürününü aldım. Yine çok ucuz değildi ama 2.el değil sonuçta. Gittik baktık tertemizdi .uzun süre kullanilacak şeylere acımam para veririm ama bu öyle değil diye aldım ben .

Anladım canım, yani tabiki kesin onunla çıkmaz diyemez zaten mantıken de şeker çünkü genetikte bişey bakıldığında, ailemde var sonuçta benim.kilo alimim az ama bence çıkma ihtimalim yüksek o yüzden.insallah kimsede çıkmasın yaa malesef bir çok şeye zararı var bebekde de annedede çıkarsa kontrollü olmak önemli napalim takip ederim öyle bişey olursa sürekli dikkat ederim artık.

Benim de anne tarafım şeker hastası ben de ondan korkuyorum. Ama baba tarafında da kimsede şeker yok .Çıkarsa yapacak bir şey yok .şekere elveda diyeceğiz

Son yükseliş gayet iyi ,kimyasal değil belli ki
2 gün sonra tekrar kan verin
korkutmak istemem ama benim dış gebelik olduğunda böyle düzensizlikler olmuştu.yeterli artış olmuyordu
o yüzden sürekli takip etmen gerekir

Temizse alınır canim. Eve geldiğinde de güzelce yıkarsın. Sonuçta bir akraban verse kullanırdın degil mi öyle dusun

Arkadaşımın da suyu azdı, sadece 37.haftada doğum yaptı ama bebeği güzel kilodaydi .

Anladım canım teşekkür ederim benim kendi doktorum rahim ağzı uzunlugunu 43 mm olarak ölçmüştü on gün kadar önce detaylı ultrasonumu yapan radyoloji uzmanı 38 mm olarak ölçtü acaba rahim ağzı mı kısaldı yoksa farklı mı ölçtüler o kafama taktı da

Canım bu değiklerınızden pek anlamıyorum ama
Cihazdan cihaza fark oluyor bılgınız olsun.

Adi varsa googleden bak ? 3 yasa kadar kullanılabilecek gibi gelmedi bana
Büyüyen karyola gibi bisi mi acaba ?
3 yaş değil 2 yaş yanlış yazmışım
Bilmiyorum özelliklerinde bunlar yazıyor sadece

Eklentiler

• 92920983-C9B3-4AEE-B7FA-00BD6EFFF8C9.jpeg
    55,1 KB · Görüntüleme: 41
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…