2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar ben hiç 2. El bişi almadım böyle bi hep arada kalırım, şöyle bişi almak istiyorum 2. El acaba düzgün gelirmi gerçi fotoğraf atmışlar ama, 6 ay yanımda yatırırım diye düşündüm böyle bişi alıp gidip sıfır almak akıllıca gelmedi banav çünkü bebek odasını yaptım 😃
Nereden alacaksin 2.eli o önemli. Eğer site guvenilirse ben çok sıcak bakıyorum 2.ele. böyle ürünler kısa kullanılıyor bide.

Sonucunuz ne oldu
Çift embriyo Transferi oldum 5 martta. Transferin 9.günü beta 54 çıktı. 11.gün 75 13.gün 77 doktorum kimyasal dedi. Ama beta sıfırlandığını görelim dedi pazartesi yani 16.gün kan ver dedi. 16.gün yani bugün 306 çıktı bu ne demek yardım edebilir misiniz???
Çok korkuyorum başına böyle gelen oldu mu

Nereden alacaksin 2.eli o önemli. Eğer site guvenilirse ben çok sıcak bakıyorum 2.ele. böyle ürünler kısa kullanılıyor bide.
Aynen kısa süre kullanılcağı için gidip sıfır almıyım dedim, dolap uygulamasından buldum , hiç bilmiyorum dolap letgo fln bu kadarda nasıl diye 😃

Çift embriyo Transferi oldum 5 martta. Transferin 9.günü beta 54 çıktı. 11.gün 75 13.gün 77 doktorum kimyasal dedi. Ama beta sıfırlandığını görelim dedi pazartesi yani 16.gün kan ver dedi. 16.gün yani bugün 306 çıktı bu ne demek yardım edebilir misiniz???
Bence bi artma soz konusu lutfen baska doktora gidin muayene olun

Bence bi artma soz konusu lutfen baska doktora gidin muayene olun
Cuma günü 77 çıktıktwn sonra ilaçlarımı bıraktırmştı.. benim içim hiç rahat değildi ve sadece asprini (genetiğimde pıhtılaşma sıkıntım olduğu için) içmeye devam edip diğer ilaçlarımı bırakmıştım ne kadar ağladım… bugün doktorla telefonda konuşunca progestrona tekrar başla dedi anlamadm ç bişey

Cuma günü 77 çıktıktwn sonra ilaçlarımı bıraktırmştı.. benim içim hiç rahat değildi ve sadece asprini (genetiğimde pıhtılaşma sıkıntım olduğu için) içmeye devam edip diğer ilaçlarımı bırakmıştım ne kadar ağladım… bugün doktorla telefonda konuşunca progestrona tekrar başla dedi anlamadm ç bişey
Evet doktorun dedigini yap aspirinede devam et progesteronda saglikla tutunmasini saglayacaktir inşallah

Selam kızlar,
Bebek yerinde saniyelik durmadığı icin doktor ölçüm yarim yamalak yapabıldı.
Aşırı hareketli

Ben size çaki diye boşuna dememişim yani 😀

Boy 30
Kilo 900 g ölçtü. Ama ben emin olamadım. Cunku bebek durmadı hic

Şikayetlerimi sordu soyledım. Eksık biten ilaçları yazdı .
Sağlık ocağına gittik bir de asi oldum.
Yarın da idrar ve kan verıcem.
Sonra doktora götürcem
Aclık tokluga bakacak ona gore karar verecek

Son düzenleme:
Bence de kullanmayız gibi geliyor ihtiyaç olursa da sonra alırız ya.. 20aylık mı bebeğin hamilelik nasıl geçiyor senin küçük çocukla valla saygım sonsuz küçük bebeğiyle hamilelik geçirenlere :)
Kesinlikle öyle baştan almaya gerek yok zaten evler de sıcacık. Ben bütün kışı 1.0 tog bir ürünle geçirdim 😊 başlarda bulantıdan zordu şimdi de peşinde koşmaktan zor artık belim sırtım heryerim ağrıyor 🤭😂 benim için bebeği olanlara zor kısın dinlenememek zaten. Yemekti evdi bebekti derken insan hamileliğini unutuyor valla😂

Selam kızlar,
Bebek yerinde saniyelik durmadığı icin doktor ölçüm yarim yamalak yapabıldı.
Aşırı hareketli

Ben size çaki diye boşuna dememişim yani 😀

Boy 30
Kilo 900 g ölçtü. Ama ben emin olamadım. Cunku bebek durmadı hic

Şikayetlerimi sordu soyledım. Eksık biten ilaçları yazdı .
Sağlık ocağına gittik bir de asi oldum.
Yarın da idrar ve kan verıcem.
Sonra doktora götürcem
Aclık tokluga bakacak ona gore karar verecek
Kuzum doktor ölçüm alacakken görüntüyü durdurmuyor mu?(fotoğraf şeklinde)
Benimki hep öyle yapıyor. Öyle olunca ölçümlerine güveniyorum ben de.
Böyle görüntüyü durdurup yine de ölçüm alamıyorsa, hakikaten içinde bir çaki büyütüyorsun 🤭

Kızlar ben hiç 2. El bişi almadım böyle bi hep arada kalırım, şöyle bişi almak istiyorum 2. El acaba düzgün gelirmi gerçi fotoğraf atmışlar ama, 6 ay yanımda yatırırım diye düşündüm böyle bişi alıp gidip sıfır almak akıllıca gelmedi banav çünkü bebek odasını yaptım 😃
canım bende oğluma buna benzer bişi almıştım ayrıca karyola olan beşiğide vardı ama sürekli emdiği için inan içinde 20 defa uyumamıştır o yüzden bu oğlumda kısmet olursa almıycam park yatak düşünüyorum sadece ... bence illa alayım diyorsan çok pahalı birşey alma resimdeki olabilir birde yatmazsa sürekli yanında olmak isterse benimki gibi paran boşa gitmesin bu benim tecrübem tabii her çocuk farklı 👍

Erken haftalarda olduğunu biliyorum da bu haftalarda olunca korktum. Zaten erken doğum geçmişim var birde internette erken doğuma yok açar yazıyordu. Rahim uzunluğumda 29mm düşmüş hepsi birlesince acayip korktum.
Bu rahim uzunluğu neye göre düşüyor acaba canım bilgin var mı?

canım ilk önce artış biraz az olmuş ama sonra 306 olması gayet iyi gibi yinede en iyisini doktorlar bilir istersen başka doktora da bir görün

Kuzum doktor ölçüm alacakken görüntüyü durdurmuyor mu?(fotoğraf şeklinde)
Benimki hep öyle yapıyor. Öyle olunca ölçümlerine güveniyorum ben de.
Böyle görüntüyü durdurup yine de ölçüm alamıyorsa, hakikaten içinde bir çaki büyütüyorsun 🤭
Durdurmadan alamaz ki zaten. 😀 düzgün durmadı .
Doktor da aşağı yukarı alabildiği kadar ölçüm yaptı işte

X