2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Yaptirdiginiz sigortadan memnun musunuz hangi hastane icin ne kadar odedin
Demir sigorta da siver gold ve platin gruplar var. Her grupta bulunan hastaneler farkli. Her grubun da fiyatı farklı. Bu grupların listesini inceleyin. Siz hangi hastaneyi istiyorsanız o grubun fiyatına sitesinden bakabilirisiniz. Ben oraya bilgilerimi girdim bana fiyat teklifi cikardi. Emin olmadığım şeyleri sormak için telefonla arayıp sordum. Sonra site üzerinden alım yaptım.

Ben memnunum benim bulundugum şehirde zaten bir özel hastane var. O da silver grupta 8100 TL verdim. Doğumu karşılıyor. Normal ve sezeryan. 8 muayane hakkım var. 15tl ödeniyor muayene için sadece. Şimdiye kadar 5 tane kullandım. Tahlillere ücret verilmiyor. Ben komplikasyon paketi de ekledim. Acil durumda acile gittim hastane de yattım. Bir sürü test ayrıntılı ultrason yapıldı. Hiç ücret ödemedim. Açıkçası hiç sıkıntı yaşamadım. Ben aldıktan sonra hastanenin muayene ücreti de arttı. Ama beni etkilemedi. İlk aldığımda aslında hesapladım hastaneyle aynı fiyata geliyordu. Ama şimdi aradaki fark açılıyor.

Annem yapıyor ondan getiririm artık. Mantı yaparım ama yoğurt yapmayı sevmiyorum .Bir tuhaf geliyor .
Bende sevmiyorum. Yıllar önce bir gün eşim süt alıp gelmiş yoğurt yapalım diye. Kavga çıkarttım. Niye aldın bunu ben yapmam uğraşmam.... Kendin yap elimi bile sürmem dedim. Sonra eşim kendi yaptı. O gün bugündür yapıyor.Gayet güzel yapıyor. Ben yiyorum.

Canım sakin ol Sen streslenirsen risk artar. Güzel şeyler düşün. Doğumdan sonrasını düşün.
Bol bol dua ediyorum canım
Slm kızlar benim Bir kaç saattir belim şiddetli agrı var sızde oluyormu korktum bebek hareket ediyor hissettim lütfen aynı durumu geçiren varsa cevap verebilirseniz
Bende de oluyor bel ve kasık ağrısı , daha önce suni sancı aldığım için o da bel ve kasık ağrısı ile başlıyor sonra artıyordu hep ondan korkuyorum ama galiba evde üşüyorum ondan oluyor bu ağrılar. Belime sıcak su torbası koyuyorum ardından ayaklarıma Ağrı azalıyor
Merhaba hangı testınız rısklı cktı snra başka test yaptırdınız mı
3 lu tarama orta riskli çıkmış dr amniyosentez önerdi kabul etmedim . Nift de çok pahalı o yüzden ayrıntılı usg yi bekliyorum inşallah herseu temiz çıkar
Canım seninki iki can hayat değil miydi? Demir ile o aynı mı??

Instagramda biz kadın vardı kızlar. Her gün 2 saat yürüyüş, squatlar,sağlıklı beslenme ben diyordum bu 2 saate normal doğurur.O kadar dikkat ediyordu ki kilo bile almamıştı. Geçen gün doğurmuş, çok zor geçmiş doğumu. Bazen de bakıyorsun hic bunları yapmayanlar çat diye doğuruyor. Ben artık dogumun tamamiyle kişinin yapısıyla alakalı olduğunu düşünüyorum. Tamam spor falan iyi de sağlık için, Her durumda da ise yaramıyor demekki

Slm kızlar benim Bir kaç saattir belim şiddetli agrı var sızde oluyormu korktum bebek hareket ediyor hissettim lütfen aynı durumu geçiren varsa cevap verebilirseniz
Benim geçen gün adet ağrısı gibi oldu .belim karnım. Uyandırdı beni resmen .Sıklığı yoktu o yüzden endiselenmedim. Ertesi gün de ara ara geldi düzensiz bir şekilde. Magnezyum kalsiyum vitaminlerini icmemistim.Icmeye başlayınca geçti. Galiba yalancı doğum sancısıydı.pazartesi doktora soracağım. O zaman yazarım

Benımde 4lü rısklı cktı bnde korkuyorum yasın kac cnm

Demir sigorta iki can tam adı

Günaydın kızlar.. Benim gibi uyuyamayan var mı?? Sola yatıyorum sol leğenciğim sağa dönüyorum sağ leğenciğim ağrıyor hiç kaliteli uyuyamıyorum magnezyum alsam faydası olur mu acaba??
Aynı durumdayım. Uyku haram valla. Magnezyum günde bir alıyorum. Onla ilgisi var mı bilmem

Günaydın kızlar.. Benim gibi uyuyamayan var mı?? Sola yatıyorum sol leğenciğim sağa dönüyorum sağ leğenciğim ağrıyor hiç kaliteli uyuyamıyorum magnezyum alsam faydası olur mu acaba??
Ben de bi kaç gecedir kaliteli uyku uyuyamıyorum ya..
Benımde 4lü rısklı cktı bnde korkuyorum yasın kac cnm
Ah canım ben 29 yaşına gircem bi kaç aya, ben 4 lu değil de 3 lu yaptırdım orada trisomi 21 yani down orta risk çıktı inşallah burun kemiği ense kemiği organları herseyi sorunsuz çıkar da rahat ederim amniyosentez yaptirmadim çünkü tedirginim ayrintiliyi bekliyorum inşallah güzel haberler alırım. Sen girdin mi ayrıntılı usg ye ??
Demir sigorta iki can tam adı
Hee tamam canım

Yaş degıl kandekı hormon rıskı neye göre yüksek bılmıyorum dua edıyorum başka elımden bsey gelmiyor
Ama işte bu istatistiki bir sonuç aslında tek başına bir şey ifade etmiyor. Ayrıntılı ultrason da bebeğin her şeyi normalse çok korkmaya gerek yok bence. Bende bu sebeple Nifty yaptırmadım. Ayrıntılı ultrason iyi çıktı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…