2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kactı rıskın benım 1.53
O hangisi
IMG_20220308_202645.jpg

Iki odanın koltuk yer ve halısı süpürüldü😅 biz baya kumda yaşıyormusuz🤣
Eki Görüntüle 3029433
Sagolsun esim süpürüyo evi valla ben de makinayi boşaltınca şok oluyorum tek odadan böyle çıkıyor şaşip kalıyorum Ev sanki idare eder gibi ama supurunce bunun içinde mi yaşadık diyor insan 😳
Kactı rıskın benım 1.53
Ama canım o ne işte tablo grafik hali yok mu onu at risk dediğin hangisi ??
Ama işte bu istatistiki bir sonuç aslında tek başına bir şey ifade etmiyor. Ayrıntılı ultrason da bebeğin her şeyi normalse çok korkmaya gerek yok bence. Bende bu sebeple Nifty yaptırmadım. Ayrıntılı ultrason iyi çıktı.
Ayyyy ağzından bal damlıyor ya ama sanırım senin sadece yaş riski yüksek çıktı demi o direk yaş 35 üstü olunca yüksek çıkıyor otomatik hesap gibi bence ondan korkmamalısin benim başkasında risk orta çıktı diye gerginim, hadi inşallah ayrıntılı usg güzel çıkar da rahatlarım pazartesi ayrıntılı usg .. düşününce uykularım kaçıyor dr kötü bir şey derse diye başıma falan Ağrı giriyor

Sagolsun esim süpürüyo evi valla ben de makinayi boşaltınca şok oluyorum tek odadan böyle çıkıyor şaşip kalıyorum Ev sanki idare eder gibi ama supurunce bunun içinde mi yaşadık diyor insan 😳

Ama canım o ne işte tablo grafik hali yok mu onu at risk dediğin hangisi ??

Ayyyy ağzından bal damlıyor ya ama sanırım senin sadece yaş riski yüksek çıktı demi o direk yaş 35 üstü olunca yüksek çıkıyor otomatik hesap gibi bence ondan korkmamalısin benim başkasında risk orta çıktı diye gerginim, hadi inşallah ayrıntılı usg güzel çıkar da rahatlarım pazartesi ayrıntılı usg .. düşününce uykularım kaçıyor dr kötü bir şey derse diye başıma falan Ağrı giriyor
Canım 2li de kombine risk de yüksekti. Olumlu ol lütfen☺️

Sende neye göre rısk varmı negatıf tarama dıyor bnde dovn rıskı pozıtıf tarama yazıyor
Bende 2li de risk çıkmıştı. 4lu böyle senin hangi değerin diye düşündügim için sordum. Peki Nifty ya da ayrıntılı ultrason yaptirdin mi? Demin de değil gibi o değerler senin değerlerine sahip olan mesela 250 anneden birinde down sendromu goruldugunu gösteriyor. Ama bu sende de olacak anlamına gelmiyor. Benim bir arkadaşım 1/250 risk çıktı ama çok şükür çocuğu sağlıklı doğdu.

Bende 2li de risk çıkmıştı. 4lu böyle senin hangi değerin diye düşündügim için sordum. Peki Nifty ya da ayrıntılı ultrason yaptirdin mi? Demin de değil gibi o değerler senin değerlerine sahip olan mesela 250 anneden birinde down sendromu goruldugunu gösteriyor. Ama bu sende de olacak anlamına gelmiyor. Benim bir arkadaşım 1/250 risk çıktı ama çok şükür çocuğu sağlıklı doğdu.
Benım kağıtlar yukarda bulup atayım ıns bnm 1.53du rıskım müftü yaptırmadım ayrıntılıda göze batan bır sorun yktu ama bazen hıc sorun cıkmayabılıyormus usg de

Benım kağıtlar yukarda bulup atayım ıns bnm 1.53du rıskım müftü yaptırmadım ayrıntılıda göze batan bır sorun yktu ama bazen hıc sorun cıkmayabılıyormus usg de
Aman öyle deme ya.. bak ben tüm kafamı usg ye bağladım .. o güzel çıkarsa kafam rahat edecek . Bazen cikmayabiliyormus falan dersen ben ayrintil9dan sonra da rahat bir nefes alamam

Günaydın kızlar. Dudağım uçuklamış üzüntüden😔 Geçen aylarda hiç böbrekle ilgili bişey dememişlerdi bu büyüme işine çok üzüldüm. Bana dr direkt kromozomal hastalık belirtisi olabilir ama başka bir belirti yok sanmıyorum istersen en garantisi amniyosentez falan dedi bende istemedim ama devam ederse böbreklerinden ameliyat olabilir vs demedi hiç araştırdıkça moralim bozuldu😔
Erkek erkek diye tutturdum diye mi böyle oldu diyorum, erkenden herşeyini almak uğursuzluk getirdi diyorum, yediklerime kendime dikkat etmedim o mu etkiledi diyorum...
Herşeyi kafama takarım ben şimdi Allah yardımcım olsun benim için dua edin...

İnşallah ikimizde sağlıklı evlat sahibi oluruz canım ister istemez stres oluyorum.. ayrıntılı temiz çıkarsa kafamı rahat ettirmek istiyorum. Ayrıntılı usg temiz çıkarsa da sorun olabilir dedi şimdi arkadaş bak kafama takıldı bu 😪
Olmayabilir de ama lütfen olumlu düşünelim hepimiz 🥰

Günaydın kızlar. Dudağım uçuklamış üzüntüden😔 Geçen aylarda hiç böbrekle ilgili bişey dememişlerdi bu büyüme işine çok üzüldüm. Bana dr direkt kromozomal hastalık belirtisi olabilir ama başka bir belirti yok sanmıyorum istersen en garantisi amniyosentez falan dedi bende istemedim ama devam ederse böbreklerinden ameliyat olabilir vs demedi hiç araştırdıkça moralim bozuldu😔
Erkek erkek diye tutturdum diye mi böyle oldu diyorum, erkenden herşeyini almak uğursuzluk getirdi diyorum, yediklerime kendime dikkat etmedim o mu etkiledi diyorum...
Canım ama doktor tek başına anlamlı değil demiş. Niye sen kafana takıyorsun. Yapma lutfen

Şimdi gel gelelim listede olup aktif olmayan annelerimize

Meleqmm Meleqmm 😍😍

Valla oturdum sizi merak ettim bazıları bayadan ber giriş yapmamış belki görmezler ama bazılarıda giriş yapıp yazmayanlar😍😍😍 nasılsın iyimisiniz bebişleriniz nasıl nasıl gidiyor🍀🍀
Biz iyiyiz çok şükür 🥰 Bebişte detaylı ultrasonda çift taraflı koroid pleksus kisti çıktı... Fetal dna kromozom testi yaptırdık çok şükür temiz çıktı. Eşim her ihtimale karşı alışveriş yaptırmıyordu artık gelsin kargolar 🦸🦸Sürekli alışveris sepeti dolduruyorum 🙈 Siz nasılsınız?

Çok üzüldüm bunu takmana. Ama sen ne yaparsan yap kaza kader Alllahtan. Yani sen erkek istedin diye olacak olsa bir sürü insan var ilk gebeliginde yaşayan bunları. Beslenmen etkilemez zaten. Tek başına hiç bir anlamı yok sadece bildiğin icin takip edilecek. Bilmesen ilerlese daha kötü tek başına anlam zaten ifade etmez. Zaten ayrıntılı amacı bu değil mi?

Takma diyeceğim ama insan başına gelmeden anlayamaz sanirim.
Yediklerin
İçtıklerın olduğunu sanmıyorum.

Bebek doğmadan da anlayamayız ne olduğunu. Cunku her zaman doktorların gördükleri cıkmıyor

Kimisi doğunca bir problem oluyor
Kimisinde var deniyor ama doğduğu zaman sapasağlam oluyor.

Allah sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin. Bolca dua et canim.

X