2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Evet canım aç gidilmesi gerekiyor

Ben de eşimi ikna etmeye çalışıyorum. Biz de bebek için çok uğraştık. Geçen senelerde kesin olarak düşünüyorduk ama bu sene hem maddi olarak da çok fazla bir mebla hem de eşimin asistanlıkta son senesi. Uzmanlık sınavı, tez var. O kadar süre izin de alamayacağını söylüyor. Bilmiyorum nasıl olacak. Ben kardeşimle gitmeyi teklif ettim ama ona da sıcak bakmıyor.

Kızlar şeker yüklemesi hakkında ne düşünüyorsunuz ben ilk çocugumda yaptırmadım bunda kararsızım midem bulandığından patatesi ilk aylar aşırı tükettim şu andada yiyorum pilav patates en çok yediklerim bi etkisi olurmu acaba die endişelendim

Şeker yüklemesi denilen olay 2 tane baklavaya eşit bence korkmanıza gerek yok. Hocanız yapın diyorsa yapın tavsiyem o yönde :)
Bu konuda ankarada doktor zahide kücük de canlı yayında böyle demisti. Baklava yiyorsun tatlı yiyorsun bu da aynı miktarda şeker demisti. Seker yüklemesi konusunda ben de siz gibi dusunuyorum 4 hafta sonra cagirdi doktorum seker yüklemesi yapcam dedi. Içim rahat acikcası. Bence de yaptirilmalı yani Önceden cok bilgi yoktu ama simdi seker yüklemesi konusunda arastırmalar daha cok.

Patates pilav nişastalı oldugu için şekeri yükseltebilir ama eğer yürüyüş falan yapıyorsanız belki çok etkilemez. Yürüyüş sekeri çok güzel dengeliyor.

Ayyuy nasıl sevindimmm herşeyin güzel gitmesine bebeği görürsen bizede gönder
Galiba en önde grupda sen gidiyosun belkide ilk senin bebişin gelir
Çoğu gitti azı kaldı insan heyecanlanyor yaklaştıkça
Arada bizede burayada yazmayı unutma , ben arada yazmayınca bakıyorum hep herkesin profilinw neden yazmıyolar fln diye merak ediyorum vallahi

Bende kizimda yaptirmamiştim , bundada yaptırmayacağım

Maşallah

Ben seni zayif hatirliyorum , bi ara gobegini atmistin hamiş gibi durmuyordun , yanlismi hatırlıyorum kiz yoksa

Slm kızlar benim Bir kaç saattir belim şiddetli agrı var sızde oluyormu korktum bebek hareket ediyor hissettim lütfen aynı durumu geçiren varsa cevap verebilirseniz

Merhaba hangı testınız rısklı cktı snra başka test yaptırdınız mı

Slm kızlar benim Bir kaç saattir belim şiddetli agrı var sızde oluyormu korktum bebek hareket ediyor hissettim lütfen aynı durumu geçiren varsa cevap verebilirseniz
Canim olabiliyor cok asiri rahatsiz etmedigi surece normal , magnezyum kalsiyum ihmal etmal etme

Yok doğru hatırlıyorsunuz ben tüm kiloyu son 4 5 haftada aldım. Kusmalar bitti kilolar hızlıca geldi :) ben bile beklemiyordum kendimden bu kadar kiloyu
Demekki hizli kilo alma donemine girmişsin canım aslinda çoğumuz öyle doyma hissi yok sanki ve bu his doguma kadar devam edecek bebek büyüyor çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…