2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Yeni çıktı yaa işte insan tereddütte kalıyo bide ben sleepy içinde 40lı 1ve 2 numarayı 40 tl ye aldım . Tanesi 1 tl ye geldi
Bu yine fazla olmuş oluyo sanırım
Bu sleepy normalden daha temiz içerikli, denenebilir.
1 ve 2 numaralardan alınırsa tanesi 80kruşa geliyor diğerlerine bakmadım

Ben oldum 13 haftalıktım hiçbir yan etki olmadı

Ya benimde 20+6 da 361 gr çıktı hızlı mı kilo alıyor diye bi panikledim doğrusu benimde kız
Açıkçası erkek olup daha yüksek gramlar okuduğum için forumda bana az bile geldi. Bakalım bir dahaki aya kadar sanırım daha hızlı artacak.

Kızlar bu süt olayı da bana kendi doktorum hergün bir bardak iç demişti ama başka bir doktor süt yerine ayran kefir yoğurt içmenin daha sağlıklı olduğunu sütün pek masum olmadığını söyledi bende ayran kefir tüketiyorum bol bol

Açıkçası erkek olup daha yüksek gramlar okuduğum için forumda bana az bile geldi. Bakalım bir dahaki aya kadar sanırım daha hızlı artacak.
Sağlıklı bir kiloyla dünyaya gelsinler inşallah 3 kilodan fazla doğan bebeklerde sağlık problemlerinin daha fazla olduğunu okumuştum o yüzden panikliyorum

Ben oldum 13 haftalıktım hiçbir yan etki olmadı

Ya benimde 20+6 da 361 gr çıktı hızlı mı kilo alıyor diye bi panikledim doğrusu benimde kız
Benim 19+6 da 330 du
22+0 da 470 olmustu .Bence çok değil. Bunlar normal değerler

Sitede ben 3 numarayı tercih ettim 56 adet yazıyor ,40 adette ıslak mendil yazıyor ,
Total de 112 adet bez+ 80 yaprak da ıslak mendil 161,00 tl
Uygun görünüyor ama bez çok yeni, kullanım yorumu yok ve içerisinde tohum falan yazıyor belki tahriş eder bu durum diye beklemedeyim bakalım

Eklentiler

• WhatsApp Image 2022-03-18 at 13.48.55.jpeg
    33,7 KB · Görüntüleme: 61
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…