2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Yeni çıktı yaa işte insan tereddütte kalıyo bide ben sleepy içinde 40lı 1ve 2 numarayı 40 tl ye aldım . Tanesi 1 tl ye geldi
Bu yine fazla olmuş oluyo sanırım
Yok yok hiç de fazla değil ,
Bez konusunda gerçekten tedarikli olmak gerekiyor .
Bende bilemedim alsam mı almasam mı , çünkü sleepy nin kendi sitesinde kampanya yok , hepsiburada da yapılmış kampanya ..
mantık bulamadım

Tanıtıma göre bezin içeriğinde tohumlar varmış falan filan , çocuğun pis beziyle çevrede yeniden tohum yeşerecekmiş
Daha neler duycam ya

Ben AOÇ alıyorum. Tadı çok hoşuma gidiyor

Hala tetenoz olmadim 1 doz olacagim onuda erteleye erteleye bi hal oldum çünküsü kolu agriyanlar oluyor tırsıyorum 👁👁
İlk gün ağrı yok ,
2. Gün ağrı oluyor ama şu var , hangi tarafına yatmıyorsan o koluna vurdurman da fayda var . Bence ihmal etme , önemli bi aşı malum doğumda enfeksiyon riskinden büyük ölçüde koruma sağlıyor .
Herkesin ağrı eşiği farklı bende 2. Gün sadece hafif ağrı oldu geçti gitti mesela

Benim kız ve 10gün önce 360gr dı. Yani çok da büyük değildi. Acaba hızla büyüme evresine mi girdi

Ben 80 tane bez aldım 80 tl
Bu 60 tanesi 160 tl diyo hadi ikinci 1 tl diyo
120 tane bez yine 161 tl oluyo yine
1 tl yi geçiyo

Valla işte içkimse kullanmayınca bende tereddüte kaldım, belkide iyi geliyodur bebeklere yeni üretim flnnn

Kuzum ihmallik degilde bu hafta gidecektim grevmi neym yapıyorlarmış hep niyetlendim biseyler cikti önümüzdeki hafta ici artik olurum insallah agri sızı olmaz

Ben 2 yil once dogum yaptigim icin tek doz olcam zaten olayim bir an evel

Kızlar ayrıntılıdan şimdi çıktım toplantısı varmış 1 saat geç girdim. Cinsiyeti kesin kız Herşeyi çok şükür iyi çıktı ama böbrekler biraz büyük dedi 5.1 mm imiş ama down riski görmüyorum başka hiç bir sıkıntı görmüyorum böbrekler de ileride düzelir yine de dr.un takip etsin bi sıkıntı görürse yine gel dedi. İçim sıkılmadı hayırlısıyla bişey çıkmaz sağlıkla doğar inşallah kafama takmayacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…